Jaký kámen si můžete pořídit podle svého slunečního znamení? 2

By | 04.01.2021

Drahým kamenům spousta lidí věří, protože umí pozitivním způsobem ovlivnit lidský život a možné nepříjemnosti, které se v něm objeví. Ovlivňuje duševní i fyzické zdraví, vnímání člověka nebo třeba také city a pocity. Často se využívají k nejrůznějším rituálům, lidé je mají u sebe, protože jim přináší štěstí a pomáhají cítit se lépe.

Minerály a jejich účinky

Minerály mají konkrétné účinky, podle toho, jaký si pořídíte, ovšem umí ovlivnit také vaše čakry. Pročistí je, vyladí a celkově vás a čakry zharmonizují a přinesou spoustu odpočinku a klidu. Jaké kameny se hodí pro vaše znamení?

Co se hodí pro lvi?

Granát – umí znásobit odvahu, posiluje také vůli. Velmi dobře ovlivní také úspěch v podnikání, takže pokud něco podobného plánujete, chce to granát. Pomáhá udržovat sexuální energii v rovnováze.

Citrín – nepříjemné životní zkušenosti jsou pro lvy riziko, citrín jim pomůže se s nimi lépe vyrovnat. Podporuje kreativitu.

Co se hodí pro panny?

Jaspis – postará se o čistý záměr, o lidskou nezištnost. Umí otevřít srdce a posiluje zdravý rozum, který někdy panny postrádají. Pomáhá čerpat energii pro věci, které potřebují realizovat.

Lazurit – díky němu sílí intuice, podporuje se důvěra a také se rozšiřuje pozornost u panen.

Co se hodí pro váhy?

Jaspis – propojuje váhy s energií matky Země. Umí také podpořit rozhodování u vah, sílí jejich vytrvalost k cestě za jejich sny a tužbami.

Růžový turmalín – působí na srdeční čakru a uvolňuje emoce, které mohou být ve váze hluboce zakořeněné. Napomáhá k hledání sebe sama a vlastního středu.

Co se hodí pro štíry?

Černý opál – štírovi pomůže k vlastní podstatě, umí jej zbavit strachu, relaxovat a celkově se uvolnit.

Rudý turmalín – štír je emocionální a právě rudý turmalín mu pomůže stabilizovat emoce, otevírá duchovní cestu a také brání až přílišné emoční fixaci.

Přečíst  Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..