Denní horoskop 3.5.2019

Napsala | 03.05.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Konečně máte šanci prosadit alespoň některé ze svých nápadů. Rodina s vámi nediskutuje, ale naopak se snaží, aby vás ve vašem snažení podpořila.

Býk

Když partner přijde s tím, že něco nutně potřebuje, bude to náročné. Vy sice víte, že je to totální nesmysl, ale taky víte, že mu to nerozmluvíte.

Blíženec

Trigon mezi Merkurem a Jupiterem vylepší vaše partnerské vztahy. Miláček konečně pochopí, že není nic, co by stabilitu vašeho vztahu ohrožovalo.

Rak

Opět se ukáže, že není čas, aby se práce udělala pořádně, ale je čas, aby se udělala znovu. Vás to sice rozčiluje, ale situaci změnit nedokážete.

Lev

Při trigonu mezi Merkurem a Jupiterem mluvte spíše více, než méně. Své názory hajte tak, aby všem bylo jasné, že je nezměníte ani z nich neustoupíte.

Panna

Hlavně nikam nepospíchejte! Než vyjedete na víkend, klidně si dejte kávu. Čím později vyrazíte, tím klidněji cesta proběhne a tím rychleji tam budete.

Váhy

To, že vám partner říkal vždycky všechno, dnes platit nemusí. Vy se však nesmíte rozčilovat. Vypadá to, že vám chystá nějaké opravdu zásadní překvapení.

štír

Pokud to jde, vezměte si na příští týden dovolenou. Pět volných dní v kuse, které si tím zařídíte, vám vrátí vitalitu a navíc i chuť do života.

Střelec

Trigon mezi Merkurem a Jupiterem vám pomůže zvítězit i tam, kde jste to dosud pomalu vzdávali. Skvěle dopadnou zejména veškerá jednání na úřadech.

Kozoroh

Všechno vám bude zabírat víc času, než jste čekali. Naštěstí máte partnera, který má pochopení a který se rozhodne, že část vaší práce udělá za vás.

Vodnář

V práci se nevyhýbejte poradám. Konečně máte šanci navrhnout něco, co se vám už dlouho honí hlavou. Navíc všichni uznají, že je to velice rozumné.

Přečíst  Denní horoskop 20.2.2020

Ryby

Musíte se rozhodovat rychle a dobře. Naštěstí se můžete spolehnout na dobrou radu, kterou dopoledne dostanete a kterou byste měli brát velice vážně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..