Denní horoskop 3.2.2019

Napsala | 03.02.2019

Beran

I vy se můžete klidně zamilovat na první pohled. V takovém případě budete jen nevěřícně koukat a nechápat, co se to s vámi vlastně děje.

Býk

Neustále máte pocit, že ve vzduchu visí změna, ale pořád nechápete, čeho by se asi měla týkat. Dojde vám to až těsně před půlnocí a bude to fakt bomba!

Blíženec

Trigon mezi Venuší a Uranem vám dává šanci na nový zajímavý vztah. Vznikne sice trochu rychleji, než jste čekali, ale zase vám hodně dlouho vydrží.

Rak

Zatímco vy jste naprosto v klidu, partner zbytečně provokuje. Překonejte se a přímo se zeptejte, o co mu vlastně jde. Jeho vysvětlení vás překvapí.

Lev

Ať se pustíte do čehokoli, dopadne to skvěle. V lásce můžete dokonce i riskovat. Vyjde vám to způsobem, který lze bez přehánění označit jako zázrak.

Panna

S partnerem se budete hádat víc, než je zdrávo. Kdybyste mu dovolili, aby vám vysvětlil, co má na srdci, důvod k veškerým hádkám by rázem pominul.

Váhy

Úvahy o tom, že byste si v partnerství měli dát pauzu, co nejrychleji opusťte. Když se teď rozejdete, pravděpodobně se dohromady už nikdy nedáte.

štír

Láska přijde v podobě, kterou jste nečekali. Navíc je docela možné, že bude mít čtyři nohy a čumák. Zvíře k vám přijde samo a vy si ho rádi necháte.

Střelec

Trigon mezi Venuší a Uranem vám konečně pošle lásku podle vašich představ. Vy však zkonstatujete, že si raději necháte partnera, jehož máte doma.

Kozoroh

Jasno v tom, čím se v poslední době zabýváte a co vás trápí, si uděláte až před půlnocí. Pak ale zjistíte, že jste vymysleli řešení vpravdě geniální!

Vodnář

Při sextilu mezi Merkurem a Jupiterem mlčet prostě nesmíte! Klidně a bez výčitek svědomí se můžete plést i do toho, co se vás netýká. Litovat nebudete.

Přečíst  Denní horoskop 5.9.2019

Ryby

Energie hvězdných vlivů jde mimo vás. Omezte se na roli pozorovatele, co pečlivě registruje to, co se kolem něj děje, a vyvozuje z toho správné závěry.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..