Denní horoskop 28.11.2020

Napsala | 21.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že se váš životní druh pro něco nadchne, ještě neznamená, že to musíte mít stejně. Bude lepší, když na tom, co vymyslel, začnete hledat chyby.

Býk

Úvahy o dalším kole vánočních dárků si jednoduše zakažte. Nic navíc není potřeba. Když budete upřímní, přiznáte, že to, co máte, naprosto stačí.

Blíženec

Dodělejte adventní výzdobu a večer slavnostně rozsviťte. To, co jste vytvořili, je tak nápadité, že byste se tím měli chlubit na sociálních sítích!

Rak

Kamarádi vás opravdu potřebují. Když se dostanou do situace, se kterou si poradit nedokážou, zůstanete v jejich vesmíru jediným pevným bodem.

Lev

S partnerem se nehádejte. Vaše argumenty mohou být sice promyšlenější a po všech stránkách lepší, ale on ty své dokáže podstatně lépe prodat.

Panna

Je potřeba, abyste si zopakovali cizí jazyk, který jste kdysi studovali. Kdybyste začali hned dnes, bylo by to optimální. Brzy ho budete potřebovat.

Váhy

Promluvte si s dětmi o jejich představě budoucnosti. To, co vám řeknou, vám vyrazí dech. Je vidět, že myslí dopředu podstatně víc, než to dokážete vy.

štír

Luna v Býku se vám postará o práci navíc. Vy sami sice máte hotové všechno, co je potřeba, ale v rodině onemocní někdo, kdo bude potřebovat vaši pomoc.

Střelec

Luna v Býku zásadně brzdí veškerou vaši aktivitu. Ať navrhnete cokoli, dozvíte se, že je to sice skvělá idea, ale že na to miláček aktuálně nemá náladu.

Kozoroh

Setkání s první láskou proběhne v klidu a v pohodě. Pěkně si popovídáte, ale to, že byste mohli pokračovat, ani jednoho z vás nenapadne.

Vodnář

Luna v Býku vás zpomalí. Nenechejte se však ovlivnit do té míry, že byste začali pochybovat o smyslu toho, co děláte a o co tak soustředěně usilujete.

Přečíst  Denní horoskop 16.1.2020

Ryby

Je nejvyšší čas, abyste si sepsali seznam dárků, které chcete rozdat. Zároveň je však nutné, abyste si stanovili přesnou částku, kterou za ně dáte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..