Denní horoskop 29.6.2020

Napsala | 29.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

I když máte pocit, že váš partner nemůže mít pravdu, raději se s ním nehádejte. Může se ukázat, že nemáte dost informací a že pravdu má!

Býk

V práci čekejte hádky kvůli dovoleným. Kdyby se objevil někdo, kdo řekne, že byste si ji s ním měli vyměnit, neváhejte a řekněte, že to opravdu nejde.

Blíženec

Hlavně dětem nevysvětlujte, že vás zklamaly. Nemáte k tomu důvod. Když je srovnáte s ratolestmi kamarádů, zjistíte, že si není na co stěžovat.

Rak

Otevřené konfrontace raději odkládejte. Nic dobrého by vám nepřinesly. Nezapomeňte, že všichni jsou v rámci konce pololetí přetažení a reagují nerudně!

Lev

I když vás Luna ve Vahách nutí k verbálním projevům, musíte být opatrní. Zejména po poledni máte tendenci mluvit hodně, ale vyloženě nerozumně.

Panna

Přijdou výdaje, s nimiž jste nepočítali. Díky svému vyrovnanému hospodaření máte sice kam sáhnout, ale přesto si myslíte, že to ještě mohlo počkat.

Váhy

To, že byste měli někomu ustoupit bez boje, vás nesmí ani napadnout. Naopak! Je potřeba, abyste si to, co vám právem patří, taky důrazně řekli.

štír

O tom, že byste někomu ustoupili, ani neuvažujte. Když máte na něco právo, taky za to bojujte. Kdybyste se vzdali, nikdy byste si to neodpustili!

Střelec

To, že na sebe s kamarády zavrčíte kvůli nějaké banalitě, nic neznamená. Dopoledne na sebe zavrčíte a večer se sejdete a všechno si pořádně vysvětlíte.

Kozoroh

Opravdu to nemáte snadné. Zejména v práci musíte projevit veškerou trpělivost, kterou máte. Neposílejte šéfa do háje, i kdyby se vám opravdu chtělo…

Vodnář

Patrně budete muset změnit své dlouhodobé životní plány. Naštěstí se s tím dokážete vyrovnat. Trochu horší to bude s partnerem, ale zvládne to i on.

Přečíst  Denní horoskop 8.11.2018

Ryby

Pozornost věnujte zejména podepisování smluv všeho druhu. I když ji máte prostudovanou, měli byste ji před podpisem ještě jednou důkladně pročíst.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..