Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 3

By | 25.07.2020

Sklenice vína je údajně pro lidské tělo prospěšná. Červené víno by vám mělo podpořit krevní destičky, obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo. Nesmí se to však s konzumací přehnat, to je jasné. Když stojíte před vinotékou, přemýšlíte, jaké víno si na večer vybrat. Bílé? Červené? Růžové? Oranžové? Raději sladké? Nebo suché? Polosladké? Nebo bude mnohem lepší sáhnout po lehkém víně či naopak, dopřát si klidně i těžké? A jakou značku?

Ve víně je pravda

Asi každý preferuje takové víno, které mu chutná, které si rád nalije do sklenice. Chcete-li připravit víno k večeři, obvykle při hovězím pokrmu či steaku sáhnete po červeném víně a při přípravě drůbeže nebo ryb zvolíte raději bílé víno, popřípadě opravdu lehké červené. Zkusili jste se někdy podívat na to, jaké víno by vám sedlo vzhledem k vašemu znamení? Můžete to udělat nyní!

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají rádi Tramín. Skvěle se k nim také hodí, protože Blíženci poměrně často a rádi komunikují s druhými lidmi. Udělat dobrý první dojem je výsada Blíženců, podobně je na tom i Tramín. Velmi rychle mu přijdete na chuť a budete jej konzumovat po dlouhé roky jako jedno z osvědčených vín. Jeden o jedno z kvalitních vín, u kterých víte, že rozhodně chybu neuděláte. Bohatá, plná a přitom kořenitá chuť je přesně to, co Blíženci potřebují.

Rak (22. června – 22. července)

Rulandské modré je ideální volbou pro Raky. Rak má skvělý cit pro mezilidské vztahy, hodně jej zajímají emoce a všechno, co se okolo nich děje. Když je požádáte o pomoc, velmi rádi pomohou. Bohužel je však velmi zranitelný. Existuje několik druhů těchto vín, nejčastější je Pinot noir, které je velmi chutné.

Přečíst  Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..