Anona ostnitá

By | 13.01.2021

Přírodní lék na rakovinu?

Graviola, Anona ostnitá]Jde o plod stromu graviola, který má mít tu moc, že umí zabít rakovinné buňky. Údajně má mít tento plod 10 tisíckrát silnější účinky než klasická chemoterapie. Je tedy možné, že může být tento plod novou nadějí pro nemocné rakovinou?

Údajně se stále nemocným předkládají léky a chemoterapie, protože firmy a korporace chtějí získat zpět peníze, které vložily do výzkumů léků a jiných produktů. Inu, i svět léků je velký byznys, co si budeme nalhávat.

Anona ostnitá se dá pěstovat i doma, a můžete si tak vypěstovat i prevenci proti rakovině. Stačí pít šťávu tohoto plodu, který také nechutná špatně. Jde o čistou přírodu bez vedlejších účinků, jako má chemoterapie, po které je často pacientům zle.

Z anony můžete dělat i džus a pěstovat ji na své zahrádce.

Graviola, strom, který plodí tyto zázračné plody, je nízký strom, který plodí velké plody, které mají nakysle sladkou bílou dužinu, která se jí syrová, nebo se používá na výrobu ovocných nápojů, dření a jiných.

Zájem o tuto rostlinu je velký a to především kvůli jejímu protirakovinnému účinku. Pomáhá však i na jiné zdravotní potíže, ale dobře působí právě proti nádorům. Anona ostnitá má prokázaný hojivý účinek při rakovině. Dokonce zabírá u všech typů onkologického onemocnění.

Navíc působí i široce antimikrobiálně a chrání tak proti bakteriím, plísňovým infekcím a také je vhodným pomocníkem proti vnitřním parazitním červům. Dokáže snížit krevní tlak a používá se i při depresích, nervových poruchách a stresu.

Chrání i před infekcí

Graviola roste v amazonském deštném pralese a může přinést revoluci v léčbě rakoviny všeho typu. V souvislosti s tímto stromem probíhají i nové výzkumy, které jen potvrzují úžasné účinky tohoto stromu.

Proti rakovině se mohou lidé chránit zcela přírodní cestou, navíc zcela přírodní cestou dokážou s rakovinou i bojovat. Jde tedy o přírodní terapii, která nezpůsobuje velké nevolnosti, ztráty na váze ani vypadávání vlasů. Díky tomuto stromu mohou lidé lépe chránit svůj imunitní systém a vyhnout se i nebezpečným infekcím. Po léčebné kúře se lidé mohou cítit zdravější a silnější a po pravidelném požívání plodů tohoto stromu se mohou cítit plní energie a optimismu.

Výzkumy tohoto stromu probíhali už od 70. let. Ty potvrdily domněnky o protirakovinných účincích. Látky obsažené v plodu gravioly dokážou totiž účinně útočit na zhoubné buňky a to na 12 typů rakoviny. Mezi tyto typy patří rakovina tlustého střeva, prsu, prostaty, slinivky, plic a další. Navíc výrazně zpomaluje růst rakovinných buněk a to až 10 tisíckrát více než běžný chemoterapeutický lék Adriamycin. Plody gravioly navíc pronásledují a zabíjí rakovinné buňky a nepoškozují tak buňky zdravé.

O graviole bylo vždy známo, že jde o hojivý strom z amazonského pralesa. Proč tedy o něm nemocní nikdy neslyšeli?

Kůru, listy, plody, semena i kořeny tohoto stromu užívali po staletí domorodí indiánští šamani. Dokonce tento strom používali i obyčejní lidé a to k léčení zejména srdce, astmatu, jater a artritidy.

Hlavním problémem, proč se o tomto stromu nedozvěděla široká veřejnost, byl fakt, že společnost, která se věnovala výzkumům tohoto stromu v souvislosti s rakovinou, si jej nemohla patentovat, protože strom je ze zákona zcela přirozený a není tedy možné z něj těžit zisk.

Přečíst  Proč si lidé pletou ducha a proč poltergeista

Proč až teď?

Tato firma se snažila roky syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných látek z tohoto stromu, avšak se jim to nepodařilo. Proto se jejich testování a výzkumy ohledně léčby tímto stromem zastavily. Společnost se nakonec rozhodla své poznatky založit a nezveřejnit.

Avšak jeden vědec, který na těchto výzkumech pracoval a nedokázal o těchto věcech pomlčet, nakonec kontaktoval společnost, která se věnovala sklízení léčivých rostlin z amazonského lesa a vše jim o graviole pověděl.

Nakonec po účincích tohoto stromu začali pátrat i jiné instituce a ty se snažily najít i důkazy o výzkumech s tímto stromem.

První vědecké výzkumy s tímto stromem byly provedeny roku 1976, kdy se zjistilo, že listy a stonky tohoto stromu jsou účinné při napadání a ničení zhoubných buněk. Od roku 1976 se potvrdilo, že tento strom je účinný prostředek boje s rakovinou. To potvrdilo i 20 laboratorních testů.

Další výzkumy potvrdily, že graviola dokáže bojovat s rakovinnými buňkami slepého střeva až 10 tisíckrát více než klasický chemoterapeutický lék. Výzkumy dále potvrdily, že graviola s rakovinou bojuje selektivně a že dokáže útočit pouze na rakovinné buňky a zdravé buňky nechává netknuté. Další výzkumy zjistily, že listy tohoto stromu jsou schopné dobře bojovat s rakovinou prostaty, slinivky a plic.

Konečně tedy vyšlo najevo, že účinná pomoc se dá najít v přírodě uprostřed amazonského lesa.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..