Denní horoskop 28.9.2020

Napsala | 28.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že je volný den, ještě neznamená, že nebudete muset řešit pracovní průšvihy. Zejména dopoledne budete viset na telefonu a kolegům poskytovat rady.

Býk

Zatímco ráno je v pořádku a probíhá v náladě přátelské, odpoledne se situace změní. Partner vám vyčte, že na něj nemáte čas, a vy nevíte, co říct.

Blíženec

Dopoledne, kdy je Luna ve Vodnáři, se zabývejte tím, co vás opravdu baví. Uvědomte si, že je sváteční den, ve kterém se pracovat opravdu nemá.

Rak

Zasloužený klid, po kterém tak toužíte, mít sice nebudete, ale vůbec vám to nevadí. Jste spokojení už proto, že to, co se děje, zbytečně neprožíváte.

Lev

Smiřte se s tím, že na sebe s miláčkem narazíte. Jemu připadá, že hospodaříte až moc velkoryse – a vám se nechce přiznat, že se v tomto ohledu nemýlí.

Panna

Pokud chcete na někoho udělat dojem, podaří se vám to velice snadno. Jeho obdiv navíc získáte něčím, čemu vy sami žádný velký význam nepřikládáte.

Váhy

Jsou věci, které byste dál odsouvat neměli. Zejména ty, které se týkají vašeho citového života, jsou zralé na řešení. První krok udělejte ještě dnes!

štír

Jakmile se dozvíte, že něco nejde, je to pro vás motivace. Tím, že dokážete i to, co ostatní považují za nemožné, si vylepšíte sebevědomí i náladu.

Střelec

Zatímco přes den je všechno v pořádku, večer si hlídejte každé slovo, které svému partnerovi řeknete. Urazit ho může i to, čemu se jindy rád zasměje.

Kozoroh

Pocit, že máte vždycky pravdu, vás dnes velmi rychle opustí. Miláček využije volný den mimo jiné na to, aby vám dokázal, že pravdu má přece on!

Přečíst  Denní horoskop 10.10.2019

Vodnář

Na to, co chcete udělat, potřebujete spoustu energie. Navíc si musíte být jistí, že máte pravdu a děláte jenom, pouze a výhradně to, co sami chcete.

Ryby

Dopoledne trávíte prací, na kterou jste se už dlouho chystali. K vašemu velkému překvapení vám nejenže půjde od ruky, ale navíc vás bude i bavit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..