Denní horoskop 28.7.2020

Napsala | 28.07.2020

Beran

Luna ve Štíru vás nutí k přemýšlení o penězích. Je vám sice jasné, že vám jich přemýšlením nepřibude, ale můžete tak alespoň snížit zbytečné ztráty.

Býk

Před cestou na jednání nebo na úřad si ověřte, zda máte s sebou všechny potřebné dokumenty. Když je mít budete, proběhne všechno rychle a hladce.

Blíženec

Všechno, do čeho se pustíte, dopadne naprosto skvěle. Dokonce tak skvěle, že si to vaši kamarádi budou fotit a brát to jako vynikající inspiraci.

Rak

Zejména dopoledne dokážete své názory vyjádřit tak, aby o nich musel začít přemýšlet i člověk, který vás dosud vážně nebral a hlavně brát nehodlal.

Lev

To, že jste pozvaní na nějakou akci, ještě neznamená, že tam musíte jít. Když se vám nechce, zavolejte, zdvořile se omluvte a klidně zůstaňte doma.

Panna

Vaše místo není v pozadí, ale naopak tam, kde budete pořádně vidět! Mluvte, prosazujte se a vůbec dokazujte, že si své místo na slunci zasloužíte.

Váhy

Nechcete sobě i lidem, co jsou vám milí, přichystat skutečný romantický piknik? Bude to zábava, za kterou sklidíte neobyčejně kladné hodnocení.

štír

Všechno, do čeho se pustíte, skončí dobře. V práci vás dokonce mohou vyzvat, abyste ze svých pracovních metod vytvořili manuál pro své spolupracovníky.

Střelec

Pro jistotu se mírněte ve výrazech. Nejde o to, že by to vaše okolí nevydýchalo, ale o to, že by se to velice rychle a natrvalo naučily vaše děti.

Kozoroh

Kamarády můžete mít sice skvělé, ale vaše problémy za vás přesto nevyřeší. Pokud narazíte na nějakou životní komplikaci, musíte si s ní poradit sami.

Vodnář

Dotazy, které ohledně svého další pracovní budoucnosti máte, adresujte přímo nadřízenému. Když se nezeptáte, budete s nejistotou zápasit dál.

Přečíst  Denní horoskop 17.9.2019

Ryby

Vzpomínky na to, co se vám kdysi nepodařilo, jsou vyloženě kontraproduktivní. Měli byste se soustředit spíše na to, co se vám dokonale povedlo!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..