Uhranutí – jak se mu účinně bránit?

Napsala | 07.12.2018

Magii buď věříte, nebo ne. Můžete si s její pomoci začít víc věřit, přivolat si do života lásku a podobně. Možná znáte nejrůznější pověry a tradice, které se říkají už tisíce let. Svým způsobem má magii snad každý v životě. Jsou to drobné amulety, ve které věříte a které vám mají přinést štěstí. Občas se můžete bát mnoha věcí. Duchů, špatného vlivu nebo třeba takového uhranutí.

Strašák jménem uhranutí

Máte pocit, že se cítíte slabí, bolí vás neustále hlava, pociťujete závratě nebo dokonce mdloby? Může to být přepracování, nevyspání a podobně. Někdy za tím může být také mnoho jiného. Například vás mohla uhranout zlá vůle. A proti tomu je nutno se začít bránit. Můžete vyzkoušet jedno kouzlo, které vám pomůže bránit se proti uhranutí.

Kouzlo proti uhranutí

Připravte si zápalky a šálek s vodou. Začněte zapalovat jednotlivé zápalky, sfoukněte a ulamujte jim ohořelé hlavičky. Ty následně hoďte do šálku s vodou. A ohořelé hlavičky sledujte. Vyplavali všechny nahoru? To je dobře. Pokud nevyplave některá z nich, pak to znamená, že vás opravdu někdo uhranul.

Následně v této vodě namočte prst v šálku. Tímto namočeným prstem udělejte kříž na čele, krku, na pravém i levém zápěstí a na pravém i levém kotníku. Naposled ve vodě smočte také rty. S části vody pokropte všechny rohy ve vaší místnosti, zejména pak ten, kde spíte. Znovu projděte místnost a pokropte všechny rohy v místnosti. Zbytek vody v šálku vylijte ven a to okolo venkovních dveří.

Tyto jednotlivé kroky by vám měli pomoci od všeho zlého, co na vás někdo seslal, od uhranutí a podobně. Počkejte pár dní a následně můžete znovu provést test ohledně uhranutí. Všechny hlavičky zápalek by vám měli vyplavat. Pokud se tak nestane, celý proces můžete opakovat.

Přečíst  Automatická kresba: Terapie podvědomím
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..