Denní horoskop 28.6.2020

Napsala | 28.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Mars, který se časně ráno na půl roku dostává do vašeho znamení, mění váš postoj k životu. Usoudíte, že má cenu bojovat i tam, kde to ostatní vzdávají.

Býk

Vstup Marse do Berana skoro uvítáte. Je vám jasné, že omezí citové výbuchy, které se ve vašem okolí v poslední době odehrávaly a které vám vadily.

Blíženec

Vstup Marse do Berana se vám postará o příliv energie. Hned ráno čekejte zajímavé nabídky. Přijdou s nimi kamarádi a opravdu budou stát za to!

Rak

Když jste unavení, měli byste si to přiznat a taky tomu přizpůsobit svůj denní program. Uvědomte si, že je neděle, která je k odpočinku přímo určená!

Lev

Mars, který se na půl roku dostává do Berana, se vám postará o příliv blahodárné energie. Změn se pod jeho vlivem nebojíte, ale budete je vyhledávat!

Panna

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám přinese novou pracovní nabídku. Přijde k vám neoficiální cestou, ale vy si můžete být jistí, že bude stát za to!

Váhy

Vstup Marse do vašeho partnerského sektoru vnese do vašeho vztahu napětí a energii. Nemáte se čeho bát. Trochu ohně jste už oba potřebovali jako sůl.

štír

Po hodně náročném týdnu si můžete dopřát odpočinek. Kdyby to šlo, snad ani nevařte. Určitě znáte restauraci, kde vás nakrmí a kde se cítíte dobře.

Střelec

Mars, který vstoupil na půl roku do vašeho sektoru lásky a dětí, se stará, abyste se nenudili. To, že váš život od základů změní, poznáte už dnes

Kozoroh

Odpolední sextil Marse se Saturnem vás nutí k přemýšlení o financích. Pochopíte, že nestrádáte, ale přesto musíte výdaje přizpůsobit aktuální situaci.

Vodnář

Vstup Marse do vašeho sektoru komunikace vás nabije energií. Přestanete se ostýchat a užijete si krásnou letní neděli, plnou radostí ze života.

Přečíst  Denní horoskop 15.1.2020

Ryby

Vstup Marse do Berana vás vyloženě nadchne. Konečně se můžete těšit na pozitivní změny ve financích. Uskutečnění vašich snů se rychle přibližuje!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..