Denní horoskop 27.6.2020

By | 17.02.2020

Beran

I když se vám nechce, musíte pracovat. Do některých záležitostí musíte vnést systém, který tam dosud není a jemuž se vaše rodina aktivně brání.

Býk

Všechno, do čeho se pouštíte, děláte na sto procent. Kdyby se vám to přesto nepovedlo, můžete si být jistí, že to vaše vina v žádném případě není.

Blíženec

Na oslavách všeho druhu se držte spíše zpátky. Jakmile by se debata stáčela na politiku nebo na peníze, stáhněte se do pozadí a nemluvte vůbec!

Rak

Vyřizujete, telefonujete a vyjednáváte. Mezitím ještě bavíte hosty, chystáte něco dobrého k jídlu a staráte se o příjemnou náladu. Jste prostě skvělí!

Lev

Při Luně v Panně musíte přemýšlet o penězích. Dozvíte se, že vás čekají výdaje, s nimiž jste vůbec nepočítali a které budete muset rychle zaplatit.

Panna

I vy si čas od času můžete dopřát sobotu, kdy nebudete nic dělat a jen se budete radovat ze života. Užijte si odpoledne s přáteli a buďte šťastní!

Váhy

I když máte času opravdu málo, měli byste se věnovat svým rodičům. Nejde o nic světoborného, ale o to, že si opravdu nemají s kým od srdce popovídat.

štír

Můžete probírat a do posledních detailů dotahovat další životní plány. Na tom, co dnes vymyslíte, můžete bez obav stavět svou i partnerovu budoucnost!

Střelec

Jsou lidé, pro jejichž jednání se omluva najít nedá. Lidi, kteří vám vysvětlují, že je to vaše povinnosti a že to máte udělat, raději neposlouchejte.

Kozoroh

Pro jednání starší generace se těžko hledá vysvětlení. Mohli byste sice říct, že jim jejich jednání diktuje zlomyslnost, ale do toho se vám nechce.

Vodnář

Ve společnosti si dávejte pozor na to, co říkáte. To, že je to pravda, je jedna věc, ale taky je pravda, že už tak ví více lidí, než je zdrávo.

Přečíst  Denní horoskop 15.4.2019

Ryby

Když se partner rozhodne, že byste měli něco změnit, pořádně to s ním proberte. Je potřeba, abyste ho upozornili na úskalí, kterých si zatím nevšiml.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..