Denní horoskop 21.4.2019

Napsala | 21.04.2019

Beran

Večer, kdy bude Luna ve Střelci, bude velmi prospěšný. Budete se skvěle bavit§ Navíc dokážete dát s kamarády dohromady i skvělé plány na dovolenou.

Býk

Na outdoorové aktivity vás neužije. Dnes budete moc rádi, když budete moci zůstat doma a třeba malovat vajíčka a chystat dobroty pro koledníky.

Blíženec

Než přijdete na to, co po vás miláček vlastně chce, dá vám to dost práce. Nemluví jasně, ale vyjadřuje se v náznacích, což je něco, co vás dost štve.

Rak

Všechno, co čeho se pustíte, vám přináší radost z dobrého výsledku. Z kuchyně se linou báječné vůně a vy jste sami se sebou i s životem moc spokojení.

Lev

Večer, kdy bude Luna ve Střelci, se těšte na zásadní pozitivní životní zlom. Člověk, kterého už dlouho tajně milujete, si vás konečně všimne!

Panna

Pokud má vaše bývalá láska pocit, že stačí, aby se na vás usmála, a vy jí padnete kolem krku, musí se dozvědět, že se plete. Vy se vracet nehodláte.

Váhy

Luna, která vstupuje do Střelce, vás rozpovídá. Vyrazte do společnosti, kde se budete bavit, smát se a vychutnávat si krásy, které vám život poskytuje.

štír

Návštěvy, které dnes přijdou, vás vyloženě nadchnou. Nebudou provokovat a komunikace bude příjemná. Navíc s sebou přinesou něco moc dobrého k jídlu!

Střelec

Venuše, která včera vstoupila do vašeho sektoru lásky a romantiky vám přinese jen to dobré. Najedou je vám jasné, že milujete a jste i milováni.

Kozoroh

Luna, která je po převážnou část dne ve Štíru, vám vůbec nepřekáží. Díky ní dokážete ostře pozorovat svět a ironicky hodnotit všechno, co se děje.

Vodnář

Krásný den, který byste měli věnovat ve stejné míře kamarádům i rodině. Když dáte všechny milé lidi dohromady, budete z toho vynikající zábava.

Přečíst  Denní horoskop 25.1.2019

Ryby

Ať chcete cokoli, dostanete to v hojné míře a prvotřídní kvalitě. Partner si konečně uvědomil, koho ve vás má, a začal náležitě projevovat svůj vděk.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..