Denní horoskop 27.3.2020

Napsala | 27.03.2020

Beran

Konečně pochopíte, co mají vaše děti na nejrůznějších počítačových hrách. Když si k nim dnes odpoledne sednete, budete hrát až do hluboké noci.

Býk

Harmonická Luna ve vašem znamení se vám stará o dobrou náladu a vynikající nápady. Vaše rodina s nimi dokonce bude souhlasit, což je další zázrak.

Blíženec

Než usoudíte, že život za nic nestojí, přemýšlejte. Kdybyste se smířili s tím, že se všechno vyvíjí pomaleji, než se vám líbí, bude to rázem lepší.

Rak

Luna v Býku je harmonická a vy konečně v pohodě. Dokonce je možné, že půjdete z práce tak, jak jste chtěli, a že tam nebudete muset zůstat déle.

Lev

Luna v Býku vyžaduje trpělivost. Zejména v práci se musíte domluvit s kolegy na spolupráci. Vyhnete se tak situaci, kdy byste jeden druhému překáželi.

Panna

Harmonická Luna v Býku vyřeší jak pracovní podmínky, tak vaši náladu. To, co bylo ještě na začátku týdne nepředstavitelné, bude najednou průchozí.

Váhy

Luna v Býku vás nutí k přemýšlení o praktických věcech. To, co vás napadne, je skvělé. Stabilizujete tak svou materiální situaci a vrátíte si klid.

štír

Harmonická Luna ve vašem partnerském sektoru vylepšuje veškeré vaše vztahy. Bez problémů se domluvíte i s lidmi, s nimiž se nikdo jiný nedomluví.

Střelec

Je potřeba, aby jednali pomalu a s rozmyslem. Hlavně si dávejte pozor na to, co komu říkáte. Jsou věci, o kterých nemusí vaše okolí zatím nic vědět.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že podáte výpověď, přemýšlejte. Bude bezpečnější, když akci odložíte až na pondělí. Během víkendu můžete své rozhodnutí změnit.

Vodnář

Než se rozhodnete, že před něčím utečete, přemýšlejte. Možná se vám to podaří, ale taky si můžete být jistí, že to na vás za prvním rohem počká.

Přečíst  Denní horoskop 4.3.2019

Ryby

Když miláček říká, že chce znát váš názor, myslí to opravdu vážně. Musíte mu ho podat tak, aby se neurazil, ale aby nad vašimi slovy začal přemýšlet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..