Čínský měsíční horoskop od 1.10.2018 do 1.11.2018

By | 27.08.2020

Beran

Pokuste se zvládnout svůj zbytečně pesimistický přístup k životu. Pracovat sice musíte, ale počítejte s tím, že se vám bude dařit víc, než jste čekali. Zároveň se dostanete do situace, kdy výsledky vaší práce ocení někdo, kdo má přímý vliv na vaše finance. V soukromí si hlídejte lidi, kteří po vás neustále něco chtějí. Čím víc toho pro ně uděláte, tím intenzivnější jejich požadavky budou.

Býk

Při usilování o uznání se snažíte až příliš. Nebylo by lepší, kdybyste si drželi normální pracovní tempo a na to, jak vás ostatní soudí, se vykašlali? Stejně rozumně byste se měli chovat v mezilidských vztazích. To, že vás někdo stále neobdivuje, ještě neznamená, že si vás neváží. Jako třetí oblast byste si měli hlídat finance. Rozhazovat se nemá, ale asketickým způsobem života, kdy si nic nedopřejete, taky nic nevyřešíte…

Blíženec

To, že jste o něco přišli, ještě neznamená, že se máte právo označovat za člověka, kterému se nedaří a jemuž život nepřeje. Když zvládnete prvotní šok, s údivem zjistíte, že vzniklá situace je pro vás daleko lepší, než ta původní. Konečně jste se zbavili záležitostí, které pro vás znamenaly jen zbytečnou práci a stres. Teď máte ruce volné a můžete se alespoň občas věnovat tomu, co máte rádi.

Rak

Žijete v samé legraci. Ještě nedávno vám partner vysvětloval, že chce, abyste byli samostatnější a každé své rozhodnutí s ním nekonzultovali. Teď zase usoudil, že si všechno děláte podle svého a s ním se o ničem nebavíte. Vy hledáte zlatou střední cestu, ale nějak se vám to nedaří. Pokud vám záleží na vlastním úspěchu, měli byste se orientovat sami na sebe. Partnerovi přiznejte jen poradní hlas.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.10.2016 do 01.11.2016

Lev

To, co prožíváte, se dá označit jako zážitky na pomezí reality. Připravte se na zajímavé sny, které až nepříjemně přesně reflektují to, čím v životě aktuálně procházíte. Vezměte jejich obsah v úvahu a snažte se jimi řídit. Zároveň byste se měli zajímat o životy svých předků. Z rodinných historek, které se odehrávaly před sto a více lety, můžete čerpat poučení žhavě současná.

Panna

Jste opravdu skvělí! Když se vám něco nepovede, nevnímáte to jako konec, ale naopak jako příležitost, abyste to zkusili ještě jednou a lépe. Není ani důvod, abyste to vysvětlovali nahlas. Zároveň si uvědomte, jak velkým příkladem jste pro vaše děti a mladší generaci vůbec. To, co děláte, je pro ně cenná životní lekce. Vidí, že se nemají vzdávat ani v situaci, která objektivně není nejlepší.

Váhy

Dveře do zářné pracovní budoucnosti se pomalu otevírají. Ještě sice musíte absolvovat pár pohovorů, ale ty zvládnete bez problémů. Navíc je na vás vidět, že vás pozitivní výsledek výběrového řízení potěší, ale kdybyste náhodou neprošli, tragédie to pro vás nebude. Na všechny otázky odpovídáte přímo a občas dokonce budíte dojem, že se jimi dobře bavíte. Lze vám jenom závidět.

štír

Než někoho posoudíte a odsoudíte, měli byste se ho snažit poznat osobně. Věci totiž nemusí být takové, jak to na první pohled vypadá. Vy se pak nesmíte divit, když zjistíte, že člověk, kterého jste zatím považovali za morouse, má ve skutečnosti skvělý smysl pro humor. Ještě lepší bude moment, v němž zjistíte, že člověk, který měl pro lásku dosud jen slova pohrdání, se do vás právě na smrt zamiloval.

Střelec

Dovolená je sice už dávno pryč, ale to neznamená, že máte a musíte žít jen prací. Dopřejte si alespoň jeden prodloužený víkend, kdy se nebudete starat vy, ale kdy se naopak zbytek světa bude starat o vás. Zajeďte si někam, kde vás promasírují a kde si budete moci v teplé vodě uvolnit svaly a šlachy. Termální lázně v blízké cizině by byly k tomuto účelu naprosto ideální.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018

Kozoroh

Některé záležitosti si zaslouží, abyste se jim věnovali naplno. Pokud to však znamená, že budete muset zůstávat v práci přesčas, měli byste to dopředu důkladně probrat s partnerem. Vyhnete se tak situaci, kdy vás po návratu domů podrobí náročnému výslechu, a kdy mu budete přes veškerou únavu muset dokazovat, že jste se opravdu věnovali jenom a pouze práci.

Vodnář

Vaše věrnost tomu, pro co jste se jednou rozhodli, je pověstná. Přesto byste měli přemýšlet, zda si jí tak trochu (nebo dokonce hodně) neškodíte. Jakmile i vy pochopíte, že vás ve vašem nynějším zaměstnání nečeká nic dobrého, začněte přemýšlet, kam se posunout dál. O šance se nebojte. Firem, které o vás a vaši práci stojí, je podstatně víc, než si vůbec umíte představit.

Ryby

Svůj oblíbený klid, mír a pokoj sice mít budete. Je ale otázka, zda vám to bude ku prospěchu. Dejte si pozor, abyste nezjistili, že vás kvůli vaší pasivitě předbíhají lidé, kteří vám nesahají ani ke kotníkům. Nebylo by lepší, kdybyste se rozhodli, že nejdříve zabojujete o to, na co máte právo? Odpočinek s pocitem dobře vykonané práce byste si užili po všech stránkách lépe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..