Denní horoskop 26.10.2021

By | 26.10.2021

Beran

Při Luně v Raku si vaši pozornost vyžádá v první řadě rodina. To, jestli chcete nebo nechcete, nehraje roli. Dnes se jí věnovat jednoduše musíte.

Býk

Luna ve vašem sektoru komunikace vás zbavuje zbytečného ostychu i strachu. Když jste si něčím jistí, podáte to tak, že o to nikdo pochybovat nebude.

Blíženec

To, že miláček nechce o něčem mluvit, ještě neznamená, že zůstanete bez informace. Musíte mluvit tak, aby vás opravoval a všecko uváděl na pravou míru.

Rak

Harmonická Luna z vašeho znamení vám otevírá i dveře, které byly dosud neprodyšně uzavřené. Když na ně zdvořile zaklepete, velice rychle se otevřou.

Lev

Hned ráno si prohlédněte diář a zjistěte, komu všemu musíte zavolat. Zvlášť důležité jsou narozeninové gratulace. Na ty zapomenout opravdu nesmíte.

Panna

Při Luně v Raku se cítíte naprosto skvěle. Dokonce si dokážete užít péči, kterou vás rodina zahrne, a kterou jindy vnímáte spíše jako přehnanou.

Váhy

Při Luně v Raku jsou lidé podstatně citlivější, než obvykle. Právě proto jim máte sdělovat jen to, co je jim příjemné, nebo máte důsledně mlčet.

štír

Věci, které jsou důležité, si nejdříve promyslete sami. Váš partner je sice absolutní miláček, ale specielně v této záležitosti bude stát proti vám.

Střelec

To, že vám starší generace něco rozmlouvá, vás dostane do obtížné situace. Víte, že jí vyhovět nemůžete, ale přímým odmítnutím ji urazit nechcete.

Kozoroh

Harmonická Luna ve vašem partnerském sektoru vám pomůže navázat velice příznivé kontakty. Vyberte si zajímavé lidi a jděte se s nimi seznámit!

Vodnář

Potíže, s nimž se potkáte, berete jako test svých talentů. Kdybyste se překonali tak, že byste požádali o pomoc spolupracovníky, dají se zvládnout.

Přečíst  Denní horoskop 20.11.2021

Ryby

Když vám miláček hlásí, že je připravený na všechno, zásadně se vám uleví. Je vám jasné, že udělá všechno pro to, aby se pokud možno nic nezměnilo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..