Týdenní partnerské horoskopy od 23.10.2017 do 30.10.2017

By | 01.01.2021
Beran – Beran: 

Partnerské záležitosti moc neprožívejte. Dopadlo by to tak, že vy byste se trápili, zatímco miláček by si užíval normální ničím nerušené pohody.


Beran – Býk: 

V případě svého miláčka se netrefíte. Zatímco vy si myslíte, že pro něj děláte to nejlepší, co se udělat dá, on má pocit, že o jeho prioritách vůbec nepřemýšlíte.

Beran – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají ve všem jasno. Když ho donutíte, aby pod vlivem vašich argumentů svá stanoviska přehodnotil, berte to jako výkon, o kterém ostatní jenom sní.


Beran – Rak: 

Hlavně by si neměl myslet, že ve své práci musí zůstat navždy. Pokud se tam děje něco, co se mu nezamlouvá, je čas, aby začal přemýšlet o změně místa.


Beran – Lev: 

Se stížností na souseda z tohoto znamení neuspějete. Všichni sice vědí, že si stěžujete právem, ale nikdo nemá dost odvahy, aby se proti němu otevřeně postavil.


Beran – Panna: 

Když si z něj děláte legraci, ponese to nelibě. Nahlas sice tvrdí, že má smysl pro humor, ale ve skutečnosti touto sympatickou vlastností moc neoplývá.


Beran – Váhy: 

To, že se Slunce z jeho znamení přesunulo do Střelce, vyloženě uvítáte. Váha na vás konečně přestane tlačit a dokonce začne i poslouchat a vnímat to, co jí říkáte.


Beran – Štír: 

I když se nemocní mají navštěvovat, se Štírem to v tomto směru nepřehánějte. To, že jste ho viděli ve stavu, kdy neměl všechno pod kontrolou, by hned tak nevydýchal.


Beran – Střelec: 

Pokud stojí na důležitém životním rozmezí, ujistěte ho, že mu držíte palce. Z vaší strany je to jen pár slov, ale on to bude vnímat jako podporu k nezaplacení.


Beran – Kozoroh: 

Překvapí vás svou adaptabilitou. To, co se mu dosud nelíbilo, ho sice nenadchne, ale když zjistí, že s tím nic nenadělá, v situaci se docela slušně zorientuje a vybere si z ní to nejlepší.


Beran – Vodnář: 

Hlavně neberte vážně to, co říká. Týká se to hlavně čtvrtka, kdy pod vlivem rozbouřených emocí pronáší sliby, které zní hrozně, ale které naštěstí vážně nemyslí.


Beran – Ryby: 

Opakování je v jeho případě opravdu matka moudrosti. Když mu budete dostatečně často opakovat, že ho milujete a že si život bez něj nedokážete představit, konečně tomu uvěří.


Býk – Beran: 

Neustále se vás vyptává na vaše předchozí vztahy. Hlavně nechce věřit, že jste svými city neplýtvali a že jste měli podstatně méně partnerů než jich měl on…


Býk – Býk: 

Váš vztah trvá hodně dlouho a ani jeden z vás nepochybuje, že je stále vřelejší. Kdyby se vám však podařili ovládnout i žárlivost, byl by ještě daleko hezčí.


Býk – Blíženci: 

Když s ním něco domlouváte, musíte si dát pozor. Blíženec je mistrem slova a dokážete to, co řeknete, obrátit tak, že mu odsouhlasíte i to, co jste v životě neřekli.


Býk – Rak: 

Když vás pochválí, zpozorněte. Dobře víte, že Rak věci, které nemají smysl, nedělá. Dá se čekat, že jeho dnešní pochvala je jen prologem k zítřejší důrazné žádosti.


Býk – Lev: 

Problémy můžete mít ve čtvrtek, kdy jste oba pod vlivem konjunkce mezi Sluncem a Jupiterem. Oba ženete věci do krajnosti, a oba se pak divíte, že se místo rozumné domluvy jen hádáte.


Býk – Panna: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že mají vždycky pravdu. Pokud ho opravdu potřebujete přesvědčit, že se v jisté důležité záležitosti spletl, dá vám to spoustu práce a stejně vám neuvěří.


Býk – Váhy: 

Dost vás naštve, když se vás začne vyptávat na vaše soukromí. Bude tak dotěrný, že vám nezbude, než abyste mu nahlas a rázně řekli, že mu odpovídat nebudete.


Býk – Štír: 

Konečně vám dojde, že se svými city nic nenaděláte. Štíra sice hodnotíte jako hodně problematického partnera, ale nic neměníte, protože všichni ostatní jsou ve srovnání s ním neskutečně nudní…


Býk – Střelec: 

S tím, že mu jeho kousky projdou, by počítat neměl. Zatím jeho kouzlo osobnosti sice vždycky zvítězilo, ale lidí, kteří jsou na něj naštvaní, geometrickou řadou přibývá.


Býk – Kozoroh: 

Hlavně v sobotu ho neprovokujte. Je pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem, takže hrozí, že svými výroky ublíží zejména těm, které skutečně miluje.


Býk – Vodnář: 

Než si zvyknete na energii, kterou k vám vysílá Slunce ze Štíra, bude to chvíli trvat. Naštěstí se máte rádi natolik, že se i přes první nepříjemné dny dokážete bez problémů přenést.


Býk – Ryby: 

V sobotu nechte všechny nákupy na něm. Dařit se mu bude zejména na burzách všeho druhu. Nabízenou cenu bez problémů usmlouvá na polovic a ani se při tom nezadýchá!


Blíženci – Beran: 

I když vám připadá, že je mladý a nezkušený, chránit ho nemusíte. Když ho budete z povzdálí pozorovat, budete sami překvapení energií, s níž se o sebe postará.


Blíženci – Býk: 

Nad tím, co vám říká, klidně mávněte rukou. Dobře víte, že jeho řeči spustil vstup Slunce do Štíra, a on to, co říká, v podstatě ani nemyslí vážně.


Blíženci – Blíženci: 

Potíže jsou s elektronikou. Oba si myslíte, že nutně potřebujete nový mobil nebo počítač, a oba máte za to, že by měl ustoupit ten druhý, protože vy jste už uhýbali dost.


Blíženci – Rak: 

Jakmile mu začnete vnucovat své názory, chystejte se na problém. Rak sice tvrdí, že je chápavý a tolerantní, ale když má pocit, že má pravdu, svou toleranci moc neuplatní.


Blíženci – Lev: 

U starších Lvů vás překvapí rychlý ústup jejich fyzické kondice. Snaží se sice předstírat, že se vlastně nic zásadního neděje, ale vám stačí jeden pohled a víte své…


Blíženci – Panna: 

Za jeho problémy opravdu nemůžete. Vaše Panna vám sice vysvětluje, že kdyby nebylo vás, neměla by problémy, ale vy byste její slova opravdu neměli brát vážně.


Blíženci – Váhy: 

Dejte na svůj zdravý rozum. Když něco považujete za nemožné, klidně to své Váze řekněte. Bude se sice tvářit zle, ale proti vašim argumentům žádné svoje nepostaví.


Blíženci – Štír: 

Má šancí na úspěšné starty nových záležitosti. Vy mu s tím pomoci nedokážete, ale měli byste mít rozum a alespoň se mu zbytečně neplést pod nohy.


Blíženci – Střelec: 

Po pádu na dno se konečně začal zvedat. Dejte mu najevo, že mu držíte palce! Pokud usoudíte, že je to opravdu potřeba, měli byste mu nabídnout i pomoc.


Blíženci – Kozoroh: 

Nová lednička nemusí být ve vašem případě jen snem, ale může se stát naprosto skvělou realitou. Vy vyberte ledničku a Kozoroha okouzlete slevou, se kterou ji dostanete.


Blíženci – Vodnář: 

I když se oba cítíte dobře, nezapomeňte na správnou výživu. Čím víc vitamínů si dopřejete, tím menší nebezpečí nepříjemné podzimní virózy se rýsuje.


Blíženci – Ryby: 

Je potřeba, abyste se reálně podívali na svůj majetek. Ten, co máte, ještě zvládáte, ale kdybyste přikoupili ještě něco jiného, byly by s tím jenom problémy.


Rak – Beran: 

Než začnete na miláčka vrčet, že vám vybral pokladničku, vzpomínejte. Je docela možné, že si peníze vzaly děti, které nutně potřebovaly nějaké drobnosti do školy.


Rak – Býk: 

Když přijde s tím, že potřebuje, abyste mu věnovali víc času, měli byste mu vyhovět. Když si na něj čas neuděláte vy, hrozí, že si ho velice rád najde někdo jiný.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.08.2017 do 01.09.2017


Rak – Blíženci: 

Neustále vyhrožuje tím, že půjde pracovat za hranice. Potíž je v tom, že když šanci na místo v zahraničí dostanete vy, bude naštvaný a dokonce začne přemýšlet, zda ho náhodou nechcete opustit.


Rak – Rak: 

Na pomluvy, které se o vás dvou mezi kamarády šíří, nereagujte. Kdybyste zareagovali, museli byste na jejich šiřitele vystartovat ručně – a to by vás do dobrého světla nepostavilo.


Rak – Lev: 

Šance na kvalitní partnerský život je vysoká. Je jenom potřeba, abyste se překonali a miláčkovi dali přednost před příbuznými. Ti se na to sice dívají divně, ale záhy si zvyknou.


Rak – Panna: 

Do kamarádů si od něj mluvit nenechte. Nejdříve vám začne kádrovat kamarády a pak vám začne zakazovat návštěvy příbuzných nebo i vlastních rodičů.


Rak – Váhy: 

Když uděláte chybu, klidně to přiznejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se před ním tvářili, jako by se nedělo nic, co byste neměli pod kontrolou.


Rak – Štír: 

Když přijde s tím, že byste si od sebe měli odpočinout, zbystřete. Je sice možné, že je jeho nabídka nevinná, ale taky je možné, že si tak jen připravuje prostor pro své zálety.


Rak – Střelec: 

Hlavně si nenechte namluvit, že potřebujete víc erotiky, než je zdrávo. Vaše požadavky jsou přiměřené a zamyslet by se nad sebou měl leda tak on.


Rak – Kozoroh: 

Zdravé stravování v jeho podání vás spolehlivě připraví o všechnu radost ze života. Hádka je nevyhnutelná, ale nakonec se bude vařit tak, aby to bylo nejen zdravé, ale i chutné.


Rak – Vodnář: 

Než mu něco slíbíte, přemýšlejte. Váš miláček patří k lidem, kteří si své sliby sice moc nepamatují, ale na to, co jim slíbili ostatní, mají paměť téměř sloní.


Rak – Ryby: 

Pokud toužíte po novém vztahu, s Rybou ho nezačínejte. Momentálně má na partnery velmi přehnané nároky a vy byste to, co chce a vyžaduje, nedokázali přes veškerou snahu splnit.


Lev – Beran: 

Zásadní životní zkušenosti sbírá na každém kroku. Kdyby se náhodou stalo a on narazil na exekutora, měli byste mít starost spíše o exekutora, než o svého Berana…


Lev – Býk: 

V práci se z něj stane neformální šéf. Problém je v tom, že ten formální ho vnímá jako nebezpečí a bude se ze všech sil snažit, aby jeho akční rádius omezil.


Lev – Blíženci: 

Z nově poznaného Blížence se stane velmi důležitý člověk. Je jen potřeba, abyste to včas pochopili a ve svém životě mu vyčlenili místo, které si právem zaslouží.


Lev – Rak: 

Udělá vám radost tím, že se s vámi podělí o své životní zkušenosti a plány do budoucnosti. Je jeho řeči je navíc vidět, že s vámi ve svém dalším životě stoprocentně počítá!


Lev – Lev: 

Žárlit můžete, ale svou žárlivost najevo raději nedávejte. Miláček by pochopil, jak moc vám na něm záleží, a udělal by z vás loutku, která nemá vlastní vůli, ale jedná tak, jak chce on.


Lev – Panna: 

Je otázkou, zda byste s ním měli spojit svou budoucnost. Zatím se tváří jako partner snů, ale nejpozději ve čtvrtek vám dá najevo, že on je od toho, aby poroučel, a vy od toho, abyste poslouchali.


Lev – Váhy: 

Jakýkoliv hovor s ním je nesmírně náročný. Ohledně budoucnosti má iluze, které se nemohou uskutečnit – a vy si to na rozdíl od něj jasně uvědomujete.


Lev – Štír: 

Konečně zjistíte to, co před vámi tak dlouho a pečlivě tajil. Vy máte sice pocit, že to za tu námahu nestálo a že vám to měl říct už dávno, ale máte rozum a nahlas to raději neříkáte.


Lev – Střelec: 

Jeho sportovní ambice vás vyvádějí z míry, ale zatím vám nijak zásadně nevadily. Když však usoudí, že málo sportujete a že byste se měli v tomto ohledu změnit, naštvete se i vy.


Lev – Kozoroh: 

Celý týden proběhne v hledání nejrůznějších věcí. Kozoroh vám neustále vysvětluje, že byste měli vnést do svého života víc systému, a vy mu marně vysvětlujete, že na to nemáte ani náladu, ani čas.


Lev – Vodnář: 

Neustále ho napadají nějaké změny, což vás štve. Máte pocit, že vám svými návrhy skrytě vyčítá nedostatek aktivity a nechápete, že jeho něco takového ani nenapadlo.


Lev – Ryby: 

Představa nikým a ničím nerušeného pohodového vztahu narazí na realitu. Mohou za to jeho kamarádi, kteří mají pocit, že jim ho odvádíte a proto přechází do protiútoku.


Panna – Beran: 

Neustále mluví o tom, jak se věnuje práci. Vy máte sice pocit, že se na své zaneprázdnění jen vymlouvá, ale protože důkazy nemáte, rozhodnete se, že budete raději mlčet.


Panna – Býk: 

Jeho přístup k životu vás vyloženě dostává. O vás se říká, že jste pesimista, ale když se dostane ke slovu Býk, usoudíte, že váš svět je daleko růžovější, než ten jeho.


Panna – Blíženci: 

Člověku, který ho chce dostat z vašeho života, se postavte s dostatečnou odvahou. Jen tak si uchováte svůj vztah nenarušený a své místo v jeho srdci pro další čas jisté.


Panna – Rak: 

Když přijde s tím, že budete slavit, neptejte se, co hodlá slavit, a co možná se vyfikněte. Jakmile řekne první větu, zjistíte, že je důvod, abyste objednali šampaňské!


Panna – Lev: 

Neustále má pocit, že se mu snažíte utéct co nejrychleji a co nejdál. Vy mu sice můžete vysvětlovat, že nic takového v úmyslu nemáte, ale on vás stejně neposlouchá.


Panna – Panna: 

Požádáte ho o pomoc a taky ji dostanete. Neopomeňte mu říct, že mu děkujete za rychlost a obratnost, se kterou na vaši prosbu zareagoval a za to, co udělal.


Panna – Váhy: 

Čím větší máte jako pár příjmy, tím větší jsou i výdaje. Jindy byste to brali jako útok osudu, ale teď jste celkem v dobrém rozmaru, takže se tomu dokážete společně i zasmát.


Panna – Štír: 

Na naplánovanou víkendovou akci můžete zapomenout. Štír by na ni i šel, ale vy při pohledu na něj usoudíte, že by to bylo pokoušení osudu a zaženete ho do postele.


Panna – Střelec: 

O tom, že má něco s některým z vašich společných známých, nemůže být řeč. Dotyčný se sice v tomto směru tváří záhadně, ale vašeho miláčka nic takového ani nenapadlo.


Panna – Kozoroh: 

Některé životní příběhy jsou opravdu zamotané. Když vám Kozoroh řekne, že si s vámi o svém dosavadním životě potřebuje promluvit, počítejte s tím, že to bude řeč opravdu dlouhá.


Panna – Vodnář: 

Jsou věci, které kupovat nemusíte. Když proleze veškeré zásuvky, v nichž skrývá poklady, zjistí, že opravdu nic kupovat nemusí, protože už všechno má.


Panna – Ryby: 

Váš vztah se má konečně šanci vyjasnit. Pokud se opravdu potřebujete domluvit tak, abyste z toho oba měli užitek, je potřeba, abyste vy poslouchali a svou Rybu nechali mluvit.


Váhy – Beran: 

Počítejte s tím, že to, co si domluvíte, bude taky platit. Velmi vás potěší Beran, který prohlásí, že vy dva přece nic sepisovat nemusíte, protože mezi vámi stačí stisk ruky.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.06.2017 do 01.07.2017


Váhy – Býk: 

Profiluje se jako váš ideál. Automaticky zareaguje tak, jak jste si vždycky tu správnou reakci představovali, a vy začínáte přemýšlet, jak to udělat, abyste ho získali navždy.


Váhy – Blíženci: 

Sami nevíte, kde se ve vašem životě vzal, ale je vám jasné, že se ho hned tak nezbavíte. Bude to pro vás překvapení, protože jste nikdy nevěřili, že někdo takové na světě vůbec je.


Váhy – Rak: 

Veškerá úřední jednání, na která se vypraví, dopadnou dobře. Když přijde s tím, že byste měli otevřít bublinky, nic neříkejte a chystejte skleničky. Jeho vítězství si oslavu opravdu zaslouží.


Váhy – Lev: 

Za únavu se nestyďte. Je opravdu zbytečné, abyste před svým miláčkem předstírali vitalitu a chuť do života, kterou necítíte. Lev by vám na to přišel a navíc by měl pocit, že jste ho právě podvedli.


Váhy – Panna: 

Na svou rafinovanou kuchyni ho nenalákáte. Trochu sice ochutná, ale hned vám začne vysvětlovat, že on by to udělal podle naprosto jinak a hlavně by se držel pravidel zdravé výživy.


Váhy – Váhy: 

Jeho rozladěnost vás překvapí. Ať později vám dojde, že se na rozdíl od vás dosud nedokázal srovnat s Jupiterem, který opustil Váhy a který ho zbavil své všestranné podpory.


Váhy – Štír: 

Neustále má pocit, že mezi vámi stojí někdo třetí. To, že mu vysvětlujete, že to tak není, evidentně nevnímá a přes veškeré vaše argumenty si neustále mele svou.


Váhy – Střelec: 

Hlavně se nenechte uvrtat do situace, kdy ho nejenže budete živit, ale kdy byste za něj měli být i zodpovědní. Dopřejte mu pocit, že si svůj život řídí sám!


Váhy – Kozoroh: 

Jeho tvrdohlavost vás sice rozčiluje, ale na druhé straně vám imponuje. Ke konci týdne dokonce usoudíte, že to jako přístup k životu vlastně vůbec není špatné.


Váhy – Vodnář: 

Jeho vytrvalost vám značně ulehčí život. Když Vodnář slíbí, že něco vyřídí tak, abyste mohli být spokojení a nemuseli mít strach z budoucnosti, můžete se spolehnout na to, že to tak bude.


Váhy – Ryby: 

Hlavně si dejte pozor, abyste se ho zbytečně nedotkli. Ryba sice tvrdí, že je nad jedovatosti povznesená, ale když přijde na věc, reaguje velmi emotivně.


Štír – Beran: 

Usoudíte, že čas, který věnujete tomu, abyste mu něco vysvětlili, je zcela ztracený. Beran vás sice vyslechne, ale hned vám dá jasně najevo, že své názory ani kvůli vám nezmění.


Štír – Býk: 

Když si vám začne stěžovat, berte to jako důkaz důvěry, kterou k vám cítí. Všechny ostatní totiž přesvědčuje, že všechno je dobré a bude to ještě lepší.


Štír – Blíženci: 

Objevíte v něm přitažlivost tak intenzivní, že jí nedokážete odolat. Dobře si uvědomujete, že to s ním lehké nebude, ale říkáte si, že budete raději nešťastní s ním, než šťastní bez něj.


Štír – Rak: 

Když přijde s tím, že začnete šetřit, budete dost překvapení. Zatím vám vaše škudlilství jen vytýkal a říkal, že ho jím připravujete o každou radost ze života.


Štír – Lev: 

Pomalu si zvyká na zásadní pracovní změny. Přestává sice vyhrožovat, že tím praští a půjde na úřad práce, ale vám je jasné, že se s danou situací ještě nesmířil.


Štír – Panna: 

Kdybyste mezi vás dokázali vpustit alespoň trochu humoru, dýchalo by se vám rázem podstatně lépe. Panně bude sice chvíli trvat, než si na nové poměry zvykne, ale pak se jí budou zamlouvat.


Štír – Váhy: 

Občas mluví podstatně rychleji, než myslí. Naštěstí má ve chvílích, kdy by mohl něco pokazit, po boku vás, a vy už mu dokážete vysvětlit, kde má zbrzdit a kde by měl naopak přidat.


Štír – Štír: 

Pracovní uznání, které oba v hojné míře sklízíte, vás ani nepotěší, ani nenadchne. Vaše životní zkušenosti vám říkají, že to máte místo slíbených odměnu – a skutečnost ukazuje, že mají pravdu.


Štír – Střelec: 

Hlavně nelpěte na maličkostech! Střelec by vám řekl, že jste malicherní tam, kde je na místě spíše velkorysost, a vy byste museli přiznat, že má vlastně pravdu.


Štír – Kozoroh: 

Než koupí něco na inzerát, měl by to promyslet. Kdybyste si udělali výlet a jeli se na to nejdříve oba podívat, předešli byste pozdějšímu zbytečnému zklamání.


Štír – Vodnář: 

To, co po vás chce, se dá počítat k nadlidským úkolům. Vodnář má pocit, že se máte starat a zajímat jen o něj, a ani ho nenapadne, že kromě něj máte i spoustu jiných povinností.


Štír – Ryby: 

Když se vám začne zapřísahat, že o vašich potížích nic neví, protože kdyby věděl, určitě by s tím něco dělal, neříkejte nic. Kdybyste řekli, byla by hádka jistá…


Střelec – Beran: 

Jakmile má pocit, že se o vás nemusí snažit, ozvěte se nahlas s důrazně. Když s ním budete mluvit potichu a vlídně, bude mít pocit, že vás vlastně ani nemusí brát vážně.


Střelec – Býk: 

Je potřeba, abyste bojovali o jeho pozornost. Na začátku týdne vás to bude bavit, ale na jeho konci začnete přemýšlet, zda to vůbec máte zapotřebí.


Střelec – Blíženci: 

Chová se tak, že se v něm spousta lidí nevyzná. Vy se sice pokoušíte jeho jednání lidem z jeho okolí vysvětlovat, ale občas máte pocit, že je to jen zbytečná námaha.


Střelec – Rak: 

Všechno, co se týká domácnosti, nechte v jeho rukou a na jeho rozhodnutí. Když budete upřímní, přiznáte, že je to oblast, ve které se vyzná po všech stránkách lépe než vy.


Střelec – Lev: 

To, že je k vám upřímný, berte jako novou životní zkušenost. Nejdříve budete jeho jednáním překvapení, ale pak si uvědomíte, že to vlastně vůbec není špatné.


Střelec – Panna: 

Na jeho rady do života se můžete vykašlat. Kdybyste chtěli být ironičtí, nahlas byste řekli, že jeho rady a názory mohly platit leda tak za časů vašich dědečků a babiček.


Střelec – Váhy: 

Když se rozhodne, že vás sbalí, hodně vám tím zkomplikuje život. Vy mu sice vysvětlujete, že svého partnera máte a měnit ho alespoň prozatím nehodláte, ale sami tušíte, že je vám to málo platné.


Střelec – Štír: 

Do toho, před čím ho varujete, jde vzdor vaším dobrým radám bez obav a po hlavě. Můžete si však oddechnout, protože Slunce je v jeho znamení a všechno dopadne dobře.


Střelec – Střelec: 

Ve vztahu jste neobyčejně kreativní. Oba dokážete toho druhého zaujmout tak, že ho ani nenapadne, že by mohl hledat potěšení, komunikaci a zábavu někde jinde.


Střelec – Kozoroh: 

O svém dosavadním životě vám poskytuje jen kusé informace. Když si však jednotlivé střípky dáte v klidu dohromady, zjistíte, že ke svému mlčení měl velmi dobrý důvod.


Střelec – Vodnář: 

O tom, že je to po všech stránkách osobnost, ani v nejmenším nepochybujete. Občas si však uvědomujete, že by bylo moc fajn, kdyby se k vám choval trochu méně přezíravě.


Střelec – Ryby: 

Počítejte s tím, že je daleko citlivější, než jste si dosud mysleli. Ze svých předešlých partnerů jste si mohli dělat legraci, ale s ním byste měli být daleko opatrnější.


Kozoroh – Beran: 

Když říká, že se vás tak trochu bojí, vůbec nepřehání. Řeči o vaší náročnosti na všechno, co se ve vašem životě ocitne, vás předchází, a Beran se upřímně bojí, jak obstojí…

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 18.12.2017 do 25.12.2017


Kozoroh – Býk: 

Je nejvyšší čas, abyste rodinu seznámili s vašimi dalšími životními plány. Příjemné to nebude, ale zase si můžete být jistí, že jste slušnosti a povinnosti učinili zadost.


Kozoroh – Blíženci: 

Vrátit se k němu sice nechcete, ale moc rádi byste si s ním zase jednou popovídali. Potíž je v tom, že by z toho Blíženec vyvozoval závěry, které nemají s realitou nic společného.


Kozoroh – Rak: 

Jeho postoj k životu musíte respektovat. Občas vám sice připadá, že se se svým pochopením k ostatním lidem přehání, ale znáte ho, takže víte, že se s tím nic dělat nedá.


Kozoroh – Lev: 

V jeho případě se vyloženě blýská na časy. Jupiter se přesunul do jeho sektoru rodiny a on konečně začal přemýšlet, že by měl svůj život konečně srovnat a uladit.


Kozoroh – Panna: 

Když vám začne vysvětlovat, že si vás musí hlídat, upřímně vás tím naštve. Dosud jste o žádném záletu nepřemýšleli, ale teď dumáte, zda svůj postoj nepřehodnotit.


Kozoroh – Váhy: 

On si představuje, že toho, co o vás ví, využije proti vám, ale moc mu to nevyjde. Vy se vydírat nenecháte a důrazně mu dáte najevo, že s ním tuto hru hrát nebudete.


Kozoroh – Štír: 

Uvědomte si, že jste v jeho případě ochotni oči nejen přimhouřit, ale i zavřít. Možná byste se měli zamyslet, zda mu svým ochranitelským postojem spíše neškodíte, než abyste mu prospívali.


Kozoroh – Střelec: 

Neustále má pocit, že byste mu měli dát šanci. Vy sice víte, proč mu ji nedáváte, ale občas si říkáte, že byste snad měli ustoupit, abyste od něj konečně měli pokoj.


Kozoroh – Kozoroh: 

Mezi láskou a nenávistí je opravdu tenká hranice. Zejména v sobotu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem marně přemýšlíte, co mezi vámi dvěma převládá.


Kozoroh – Vodnář: 

Jeho jednání vám může připadat neobyčejně chladné, ale ve skutečnosti je jen založené na životních zkušenostech. Zkuste ho vyslechnout a až pak se rozhodněte, co uděláte dál.


Kozoroh – Ryby: 

Hlavně mu nedovolte, aby se postavil mezi vás a zbytek rodiny. Dostal by vás do situace, se kterou nemáte zatím žádné zkušenosti a v níž byste si mohli opravdu ublížit.


Vodnář – Beran: 

Zatímco na začátku týdne jedete oba naplno a problémy nemáte, o víkendu vaše výkonnost rychle upadne. Berte to tak, že si tělo i mysl říkají o odpočinek, který už opravdu potřebujete.


Vodnář – Býk: 

Tlusté čáry za minulostí se v jeho případě dělají opravdu těžko. Chce to už kvůli vám dokázat, a přesto má dojem, že jeho snaha je ve všech směrech odsouzena k nezdaru.


Vodnář – Blíženci: 

V poslední době se vám zdá, že v jistých mezních situacích až příliš riskujte. Týká se to hlavně pondělí, kdy může svým jednáním v práci vyprovokovat docela seriózní krizi!


Vodnář – Rak: 

Když dostane na starosti organizaci firemního vánočního večírku, nesmí propadnout panice. Když dáte vy dva hlavy dohromady, určitě vymyslíte něco, co získá pochvalu i obdiv.


Vodnář – Lev: 

Občas nevíte, zda svá slova myslí vážně, nebo zda si z vás jen dělá legraci. To, co říká, může sice znít velice seriózně, ale jiskřičky v jeho očích prozradí, že to je všechno jinak.


Vodnář – Panna: 

po dlouhém stereotypním vztahu byste moc rádi poznali něco nového. Potíž je s partnerem, který vaše potřeby nechápe a metodou pasivní rezistence je odmítá.


Vodnář – Váhy: 

Cesta k jeho srdci není ani snadná, ani rychlá. Jakmile však na ní učiníte první kroky, dojde vám, že nic jiného než jeho lásku od života nechcete.


Vodnář – Štír: 

Jakmile mu sáhnete na něco, co považuje za důležité a skoro až na svaté, vypukne kravál. Budete mu sice vysvětlovat, že jste tím nic zlého nemysleli, ale stejně vám to tak zcela neuvěří.


Vodnář – Střelec: 

Přiznejte si, že vás pomalu přestává bavit. Připadá vám, že se v poslední době zasekl a neprojevuje ani minimum snahy o další vývoj.


Vodnář – Kozoroh: 

Když řekne, že by potřeboval více samoty a soukromí, s vámi to nemá nic společného. Jsou věci, které si potřebuje promyslet o samotě, a vy byste mu v tom jen bránili.


Vodnář – Vodnář: 

Když přijde s tím, že byste si měli dopřát trochu romantiky, dejte si pozor na reakci. Můžete si sice myslet, že na něco takového nemáte dost peněz, ale nahlas to pronést nesmíte.


Vodnář – Ryby: 

Se vstupem Jupitera do Štíra se mu začalo dařit. Když se v pondělí k Jupiteru přidá i Slunce, budete mít občas pocit, že se mu na rozdíl od vás daří až nemravně skvěle.


Ryby – Beran: 

Cena, kterou pro něj máte, je neobyčejně vysoká. Nahlas vám to nepřízná ani na mučidlech, ale kdybyste mohli nahlédnout do jeho srdce, velice by vás to potěšilo.


Ryby – Býk: 

Jeho úspěch u opačného pohlaví je naprosto zaručený. Vy jste už naštěstí pochopili, že vaše místo v jeho srdci to nikterak neohrožuje a tak jen se zájmem pozorujete, jak se ostatní snaží.


Ryby – Blíženci: 

Pokud ho začne bolet v krku, měli byste dohlédnout, aby opravdu šel k lékaři. Když to nevezmete do rukou, riskujete, že vám sice slíbí všechno, co po něm chcete, ale nakonec nic neudělá.


Ryby – Rak: 

Jeho příbuzní mají dojem, že si na ně nikdy neuděláte čas. Kdybyste jim však sami zavolali a slíbili, že o víkendu přijedete na hroby, opravdu byste je tím potěšili.


Ryby – Lev: 

Jeho nápady patří k těm opravdu sporným. Naštěstí s nimi za vámi přijde dřív, než je začne uskutečňovat – a vy mu už dokážete vysvětlit, že tím může přijít o víc, než tím může získat.


Ryby – Panna: 

Patří k lidem, kteří o sobě nikdy nepochybují. Když ho dokážete přesvědčit, aby se nad sebou zamyslel, uděláte tím pro jeho i pro svou další pohodu víc, než si umíte představit.


Ryby – Váhy: 

Diář by měl nejenom mít, ale měl by si do něj poznamenat i termíny všech důležitých akcí. Pokud to neudělá, riskuje stav, kdy bude hlídat maličkosti, ale na to podstatné zapomene.


Ryby – Štír: 

Má pocit, že byste se mu měli ve všem přizpůsobovat. Vy mu sice vysvětlujete, že alespoň některé vaše nápady jsou stejně dobré jako ty jeho, ale on vás stejně poslouchat nebude.


Ryby – Střelec: 

Je potřeba, abyste rozeznali jeho skutečné motivy od těch, které vám jako skutečné představuje. Bude to chtít sice vaše vysoce nadprůměrné mentální nasazení, ale nakonec se v situaci zorientujete.


Ryby – Kozoroh: 

To, že domů prozíravě tahá vánoční dárky, je vám jasné už dlouho. Přesto byste měli vsadit na sebeovládání a v žádném případě je nerozbalovat.


Ryby – Vodnář: 

Konflikty s dětmi zvládnete levou zadní. Hlavně musíte zastavit Vodnáře, který má sklon udělat z naprosto normálního rodinného nedorozumění zbytečné drama.


Ryby – Ryby: 

Pozvání na večírek nebo jinou společenskou akci oba svorně odmítnete. Oba si uvědomujete, že je vám nejlépe doma, kde si můžete užívat klidu a společnosti toho druhého.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..