Denní horoskop 26.10.2019

Napsala | 26.10.2019

Beran

Přátelské sezení dopadne naprosto skvěle. Dokonce najdete společnou řeč s lidmi, které jste dosud moc nemuseli. Ukáže se, že jsou docela fajn.

Býk

Konečně se s chutí ponoříte do knížky, kterou jste si na dlouhé podzimní večery schovávali. Navíc o ní mluvíte tak nadšeně, že to zaujme i partnera!

Blíženec

Na člověka, který vám vytýká zbrklost, jste už skoro alergičtí. Velice dobře víte, že by se tak rád choval taky, ale na rozdíl od vás mu chybí odvaha.

Rak

Hrozí, že vám požadavky vaší rodiny přerostou přes hlavu. Nesmíte to dopustit. Pomůžete sice rádi, ale také chcete, abyste měli nějaký čas pro sebe.

Lev

Dejte pozor, aby se mezi vás a partnera nevplížilo zbytečné napětí. Přenesli byste ho na lidi, s nimiž přijdete do styku a zkazili byste náladu i jim.

Panna

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, přemýšlejte. Můžete k tomu sice mít morální právo, ale taky se tím dotknete člověka, který si to nezaslouží.

Váhy

Luna ve vašem znamení vám usnadní život. Když budete naslouchat tomu, co vám radí, dokážete se domluvit i s lidmi, kteří vám dosud lezli na nervy.

štír

Luna ve Vahách vás žene do soukromí. Vy se tomu nijak nebráníte. Velice dobře víte, že o samotě a v klidu jste vždycky vymysleli to nejlepší.

Střelec

Úvahy o tom, že byste si pořídili nové auto, nabývají na intenzitě. Dnes navíc v tomto směru padne nabídka, která k přemýšlení donutí i partnera!

Kozoroh

Hlavně nikomu nevysvětlujte, že prodloužený víkend vnímáte jako víc času, kdy můžete pracovat. Vaši blízcí by vás s tím rázně poslali do háje.

Vodnář

Dnešní rodinnou akci berte jako výzvu. Když se zamyslíte, pochopíte, že jste tam hlavně proto, abyste pomohli zachovat klidnou a vyváženou atmosféru.

Přečíst  Denní horoskop 10.8.2018

Ryby

Jsou věci, které se vám nechce řešit a o nichž se vám nechce ani přemýšlet. Dnes si sice můžete dát pauzu, ale už zítra se k nim musíte postavit čelem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..