Denní horoskop 21.5.2019

Napsala | 21.05.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Budete mluvit podstatně víc, než jindy. Kolem se pohybuje spousta lidí, kteří si vás cení a kteří chtějí, abyste se s nimi podělili o své zkušenosti.

Býk

Slunce se spolu s Merkurem dostane do vašeho sektoru financí. Hlavně odpoledne vám přinese nápady, které vaši ekonomickou situaci zásadně vylepší.

Blíženec

Odpoledne, kdy se ve vašem znamení setká Slunce s Merkurem, vezměte telefon a začněte vyřizovat všechno, co potřebujete. Úspěch je naprosto jistý!

Rak

Odpoledne se dozvíte něco, co vás donutí, abyste se na život podívali jinak. Navíc musíte změnit názor na člověka, kterého jste si dosud nevážili.

Lev

Vstup Slunce do vašeho sektoru přátel se projeví okamžitě. Čekejte pozvání na sraz spolužáků nebo na nějakou jinou akci, kde budete nepostradatelní.

Panna

Odpoledne, kdy se Slunce setkává s Merkurem, musíte uplatnit všechny své znalosti. Ukažte, že v krizové situaci nepropadáte panice, ale umíte myslet.

Váhy

Musíte se zamýšlet nad dovolenou. To, že ta původně plánovaná nevyjde, vám vůbec nevadí. Máte alespoň šanci, že pojedete tam, kam chcete jet vy.

štír

Jak dlouho jste nebyli na preventivní zdravotní prohlídce? Zavolejte k lékaři a domluvte se, kdy se uvidíte. Chtít se vám nemusí, ale jít tam musíte…

Střelec

To, do čeho se vám nechce, se nesnažte přehrát na svého partnera. Nedopadlo by to dobře. Nahlas by sice nic neřekl, ale důkladně by si to zapamatovat.

Kozoroh

Dejte si pozor, abyste neřešily nedůležité záležitosti na úkor těch důležitých. Navíc by bylo dobré, kdybyste zbytečně nerozjížděly nové aktivity.

Vodnář

V práci se ničeho nebojte. Když si s vámi šéf chce promluvit, jděte k němu beze strachu. Řeč se bude týkat zvýšení platu nebo jiné příjemné věci.

Přečíst  Denní horoskop 28.4.2019

Ryby

Máte pocit, že jediný odpovědný člověk v rodině jste vy. Zatímco se staráte a zařizujete, miláčka ani nenapadne, aby se zeptal, zda něco nepotřebujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..