Denní horoskop 25.12.2018

Napsala | 25.12.2018

Beran

Rodinných setkání se bát nemusíte. Dokonce i tety, které obvykle kladou otázky, na které odpovídáte neradi, se dnes chovají naprosto přiměřeně.

Býk

Na návštěvách, kam vyrazíte, chvalte a chvalte. Svým velkorysým přístupem udržíte příjemnou atmosféru bez zbytečných hádek až do pozdního večera!

Blíženec

Když se vám při vaření parádního oběda něco nepovede, nedělejte kolem toho zbytečná drama. Když na to nebudete upozorňovat, nikdo si toho nevšimne.

Rak

Za peníze, které dostanete jako dárek, poděkujte stejně jako za ty ostatní. Vy sami byste sice peníze jako dárek nikdy nedali, ale to není podstatné.

Lev

Ráno si sice můžete přispat, ale šance nevyužijete. Místo toho prostřete parádní snídani, u které budete sedět a povídat si skoro až do poledne.

Panna

Mezilidské vztahy jsou pod tlakem. Vy sami se musíte popasovat především s lidmi, kteří vás pobízí k jídlu, a nechápou, že vy už prostě nemůžete.

Váhy

Všechny dárky přijímejte s úsměvem. Bude to cenná životní lekce pro vaše děti. Musí pochopit, že za dárek se děkuje i tehdy, když se jim nelíbí.

štír

Všechno se vám podaří na výbornou. Oběd, který uspořádáte pro oboje rodiče, všichni vyhodnotí jako to nejlepší, co se jim letos podařilo sníst.

Střelec

Problém s ničím není a nebude. Vy se snažíte, aby kolem vás panovala skvělá nálada – a nenajde se nikdo, kdo by se vaše snahy pokusil znevážit.

Kozoroh

Návštěv je podstatně víc, než jste čekali. Navíc se u vás baví tak, že se jim nechce odejít. Počítejte s večerem, který se protáhne dlouho do noci.

Vodnář

Ať přijdete kamkoli, strhnete na sebe veškerou pozornost. Vůbec nechápete, co se děje. Vy se o to, abyste nějak vynikali, přece vůbec nesnažíte!

Přečíst  Denní horoskop 26.7.2018

Ryby

Odpovídejte jen na ty dotazy, na které odpovídat chcete. To, že vám někdo položí otázku, ještě neznamená, že na ni zareagujete podle jeho představ.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..