Denní horoskop 23.9.2019

Napsala | 23.09.2019

Beran

Na svého poddajného a vstřícného miláčka zapomeňte! Slunce, které se dnes dostává do vašeho partnerského sektoru, ho změní v hodně náročného partnera!

Býk

S hodnocením toho, co den přinesl, počkejte až na večer. To, co se vám ráno zdálo jako jeden velký průšvih, pak začnete vnímat značně laskavěji.

Blíženec

Lidí, kteří vás nabádají ke změnám, je sice hodně, ale s vámi to nic nedělá. Nebývale pevně jste se rozhodli, že zatím všechno necháte tak, jak to je.

Rak

Než se v nějaké záležitosti rozhodnete, chtějte znát co nejvíce podrobností. Jindy byste se spolehli na sílu své intuice, ale ta stačit nebude.

Lev

Vstup Slunce do Vah vás vyloženě potěší. Hned ráno vám zavolá kamarád a nabídne vám lístky do divadla nebo na koncert. Jděte, bude to stát za to!

Panna

Do svého pečlivě vybudovaného a vyzkoušeného systému práce si nenechte mluvit. Rady můžete sice vyslechnout, ale nakonec si všechno udělejte po svém.

Váhy

Vstup Slunce do vašeho znamení vám zásadně vylepší náladu. Konečně přestanete mít pocit, že vás životem vede někdo jiný a začnete žít samo za sebe.

štír

Při Luně v Raku vám nevadí nikdo a nic. Krásně si popovídáte i s jindy hodně protivným kolegou. Nakonec usoudíte, že zázraky se přece jenom dějí.

Střelec

To, že dokážete sladit požadavky svého miláčka a kamarádů, je skoro zázrak. Vy to nejenže dokážete, ale ještě se postaráte, aby byli všichni spokojení.

Kozoroh

Vstup Slunce do Vah vnese do vašeho života spoustu změn. V práci dostanete úkol, který je pro vás věcí cti, ale taky vaší tajnou srdeční záležitostí.

Vodnář

Planetární energie se mění a vy s nimi. Veškerá vaše dřívější pasivita mizí v nenávratnu. Dokonce začínáte uvažovat o doplnění svého vzdělání!

Přečíst  Denní horoskop 1.3.2020

Ryby

Při Luně v Raku je vám na světě buď krásně nebo ještě lépe. Daří se vám v práci i doma. Navíc vás čeká velice příjemný večer s milým překvapením!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..