Denní horoskop 23.7.2020

Napsala | 07.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Než se rozhodnete, že s někým půjdete do konfrontace, dobře to zvažte. Kdybyste po zralé úvaze usoudili, že věc raději odložíte, bude to lepší.

Býk

Z pozvání na zítřejší společenské akce si pečlivě vybírejte. Je zbytečné, abyste ztráceli čas na něco, kde se vám nelíbí a kde vás to ani nebaví.

Blíženec

Pokud jste unavení, vezměte to v úvahu a přizpůsobte tomu svůj denní rozvrh. Nutné je to zejména na dovolené. Tam byste měli především odpočívat.

Rak

Na to, abyste pochopili, jak se co dělá, poradce nepotřebujete. Pokud se do toho pustíte sami, bude to trvat déle, ale nakonec k cíli dospějete.

Lev

Víkendová návštěva, která se ohlásí, vám silně zamíchá vašimi plány. Co kdybyste vsadili na upřímnost a přímo jí řekli, že opravdu nemáte čas?

Panna

Luna ve vašem znamení vám poskytuje zvýšenou činorodost. Pokud se rozhodnete, že něco získáte, můžete si být jistí, že už dnešní den skončí úspěchem.

Váhy

Luna v Panně aktivizuje všechny firemní klepny. Vy pak nevíte, čemu věřit máte a čemu ne. Je jen logické, že se rozhodnete, že věřit nebudete ničemu!

štír

Při Luně v Panně je všechno jasné, přehledné a jednoduché. Týká se to zejména práce. Vy řeknete, jak to chcete mít, a podřízení to rychle vykonají.

Střelec

S výchovou dětí to nepřehánějte. To, že je zajímají naprosto jiné věci, než v jejich věku zajímaly vás, je naprosto přirozené a změnit se to nedá.

Kozoroh

Jedovaté poznámky, které uslyšíte na vrub svého bývalého partnera, nekomentujte. Kdybyste řekli, co si o něm opravdu myslíte, bude to ještě horší.

Vodnář

Luna v Panně vás zabrzdí. Kdybyste usoudili, že jste se v nějaké záležitosti rozhodli zbytečně kvapně a svůj názor změnili, bude to moc dobře.

Přečíst  Denní horoskop 24.10.2019

Ryby

Všechno důležité nechejte na partnerovi. Když se to nepovede, nebude vám to moc alespoň vyčítat. A když se to podaří, můžete ho od srdce pochválit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..