Denní horoskop 23.6.2020

Napsala | 23.06.2020

Beran

Odpoledne se zachováte nezvykle velkoryse. Nejvíc tím překvapíte partnera. Ten dokonce zažárlí, protože usoudí, že k němu se tak chápavě nechováte.

Býk

Zjistíte, že ani na kamarády není spolehnutí. Za to, co vám způsobili, se vám sice mnohomluvně omluví, ale situaci, v níž jste, to už nenapraví.

Blíženec

Stacionární Neptun vám zásadně zkomplikuje pracovní život. Opravdu nevíte, co je pravda a co je jenom výmyslem kolegů s příliš bujnou fantazií.

Rak

Dovolená nebude sice přesně taková, jak jste si představovali, ale bude. Navíc zjistíte, že bude na místě, které je příznivá, ale i cenově přijatelné.

Lev

Večer, kdy bude Luna ve vašem znamení, předestřete před miláčka požadavky, které na něj máte. Udělá všechno pro to, aby je co nejrychleji splnil!

Panna

Novinky, s nimiž přijde váš partner, vážně neberte. Je skoro jisté, že to, co se děje, vnímá jako daleko horší, než jaké ve skutečnosti jsou.

Váhy

Nezapomeňte, že je svatojánská noc. Kdyby se vám chtělo natrhat devatero kvítí a pak čekat, o kom se vám bude zdát, můžete si to vyzkoušet.

štír

Pocit, že to mezi vámi a partnerem není takové, jak chcete, je hodně intenzivní. Kdybyste se ale rozhodli, že s tím něco uděláte, může se to spravit.

Střelec

Stacionární Neptun vás vystavuje zkouškám. Je sice pochopitelné, že byste někomu moc rádi od srdce vynadali, ale právě to udělat nemůžete a nesmíte.

Kozoroh

Dejte si pozor na lidi, kteří umí s pravdou volně zacházet. Zejména dopoledne budou div ne přísahat, že jste jim sdělili něco, co jste vůbec neřekli.

Vodnář

Neptun, který se zastavil ve vašem sektoru majetku, varuje. I když máte pocit, že si máte právo dopřát něco navíc, nedělejte to. Neutrácejte zbytečně!

Přečíst  Denní horoskop 9.7.2018

Ryby

Nic nedělejte, nic nerozhodujte. Pokud vám někdo řekne, co máte dělat, poslouchejte. Neriskujte, že se při stacionárním Neptunu rozhodnete špatně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..