Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 4

By | 10.05.2020

Strach a obavy za život lidé pocítí hned několikrát. Nejsou-li úplnými nebojsy, ale i ten se na konci pohádky bál. Strach, nervozita nebo obavy se mohou objevovat vlivem mnoha věcí. Někdy má člověk strach, protože už prožil něco nepříjemného a znovu se bojí. Lidé mají strach z různých věcí – strach z pavouků, výšek, hadů, psů, strach ze ztráty blízkého člověka, strach ze smrti, nemocí a mnoho a mnoho dalšího. Dalo by se říci, že jde o běžnou součást lidského života. Základní otázka, jde se strachu nebo obavám postavit čelem a překonat je? Nebo se nechat zcela ovládnout, paralyzovat a v životě přestat dělat věci, které právě strach a obavy vyvolávají? Jak to vlastně je?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi často touží po úspěchu a obdivu všech okolo sebe. Neustále se cítí mladí, potřebují k tomu všechny propriety, protože jedině tak po nich lidé touží, obdivují je a oni mohou být na výsluní. Jenže příroda není milosrdná k nikomu. A právě z toho mají Lvi strach. Ze stárnutí, z toho, že energie už nebude tolik, co ve dvaceti, že druzí se budou poohlížet po „mladším modelu“ a oni spadnou z obdivované stoličky. Jakmile vidí první náznaky stárnutí, mohou upadat do depresí. Navíc se to může odrazit na partnerském životě, protože začnou vyžadovat partnerovu plnou pozornost, začnou žárlit, nesmyslně osočovat, což může přirozeně vést k rozchodu.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi organizované a někdy až puntičkářské, proto se bojí často nemocí a toho, že mohou mít nějaký zdravotní problém. Hodně se starají o fyzickou zdatnost, ale někdy to prostě ovlivnit nejde. Mají rády všechno naplánované, ale život nám připravuje spoustu překvapení, což nesou nelibě. Děsí se toho, že nebudou mít kontrolu nad životem, že ztratí práci, nebudou mít finanční jistotu, opustí je partner. Potřebují v životě jasný a cílený řád, kterého se drží a mohou podle něj fungovat. Kdepak nějaký bohémský život ze dne na den.

Přečíst  Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..