Denní horoskop 22.7.2019

Napsala | 22.07.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Dopoledne počítejte se zbytečnými zmatky. Občas dokonce můžete mít pocit, že vám to lidé z vašeho okolí dělají schválně a ještě se tím dobře baví.

Býk

S dětmi se raději nehádejte. Zejména odpoledne byste se o sobě a o své výchově mohli dozvědět leccos, co by vám na hodně dlouho zkazilo náladu.

Blíženec

Hlavně dopoledne se držte zkrátka. Vaše vtípky jsou sice dotažené, ale lidi kolem sebe jimi můžete leda naštvat. Nedělejte kolem sebe zbytečné dusno!

Rak

Hlavně dopoledne si to, co na svou adresu slyšíte, neberte moc osobně. Když se místo toho usmějete, bude to daleko průraznější a taky účinnější.

Lev

Odpoledne, kdy je Luna v Beranu, přemýšlejte o dlouhodobém pobytu v zahraničí. Byla by to sice spousta práce, ale taky možnost finančního růstu.

Panna

Dopoledne přijde od partnera zajímavý návrh. Budete překvapení. Hned vám bude jasné, že toho o vás a vašich snech ví podstatně víc, než si myslíte.

Váhy

Svého životního druha musíte brzdit. Když to neuděláte, riskuje stav, kdy se vás ani nezeptá a všechno si rozhodne tak, jak to vyhovuje jemu.

štír

Dopoledne, kdy je Luna v Rybách, můžete svého partnera klidně zasypat požadavky. Udělá pro vás všechno, co se dá. Odpoledne však raději nechtějte nic.

Střelec

Zatímco ráno se nic zásadního neděje, odpoledne vás novinky přímo zaplaví. Naštěstí jsou příjemné a vy se z nich budete opravdu upřímně radovat.

Kozoroh

I když jste měli v plánu něco jiného, musíte se zabývat záležitostmi svého partnera. Když přijde s tím, že je to důležité, důležité to opravdu bude.

Vodnář

O tom, že byste přislíbené věci nebo výhody získali automaticky, raději neuvažujte. Situace se změnila a vy o ně musíte začít usilovat znovu.

Přečíst  Denní horoskop 14.9.2020

Ryby

S kompromisy pomalu. Denní atmosféra je dost zlomyslná a vy byste na kompromisu mohli zbytečně prodělat. Když budete trvat na svém, bude to lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..