Denní horoskop 22.1.2020

Napsala | 22.01.2020

Beran

Se sportem to nepřehánějte. Odpoledne, kdy bude Luna v Kozorohu, se do něj můžete vložit tak intenzivně, že se můžete popracovat ke svalové horečce.

Býk

Luna je v Kozorohu a vaše autorita stoupá. O tom, že máte ve všem podstatném pravdu, se neodváží pochybovat ani partner, ani celý zbytek rodiny.

Blíženec

Je potřeba, abyste pokud možno krotili svůj smysl pro humor. Vy sice svými vtípky nic zlého nemyslíte, ale vaše okolí by si je mohlo zle vyložit.

Rak

Lidi, kteří vám něco dluží, upozorněte, že jste na to ještě nezapomněli. Když bude potřeba, sepište dlužní úpis a domluvte se na splátkách!

Lev

Necpěte se nikam, kam vás nezvou. Bude daleko lepší, když se necháte přemlouvat. Navíc zjistíte, že jsou aktivity, do kterých se vám opravdu nechce.

Panna

Úvahy o tom, co budete dělat v létě, jsou stále intenzivnější. Nápady, které ohledně dovolené máte, vypadají bláznivě. Přesto byste je měli prosadit.

Váhy

Luna v Kozorohu vás donutí, abyste se kategoricky vymezili vůči jednání člověka, který vás vyloženě rozčiluje. Navíc je vám jasné, že to dělá schválně!

štír

Využijte Lunu, která se dostává do vašeho komunikačního sektoru! Pokud si potřebujete o něčem promluvit, stačí, abyste se nadechli a řekli první slovo.

Střelec

Při Luně v Kozorohu raději moc nežertujte. Dozvěděli byste se, že nic neberete vážně. Zejména partner by vám v tomto směru dal nepříjemná kázání.

Kozoroh

Za to, že jste unavení, se nemáte proč stydět. Dokonce i vaše rodina pochopí, že za to, co jste v poslední době zvládli, máte nárok na péči a klid.

Vodnář

Zkuste uvažovat o tom, že dospívajícím dětem trochu povolíte režim. Když říkají, že jejich kamarádi mají více práv a méně povinností, je to pravda.

Přečíst  Denní horoskop 17.10.2019

Ryby

To, že se lidé kolem vás rozčilují, s vámi nic nedělá. Pozorujete je se zájmem a přemýšlíte, jak se z jejich společnosti co nejrychleji dostat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..