Týdenní partnerské horoskopy od 01.01.2018 do 08.01.2018

Napsala | 24.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran – Beran: 

Recept na vyrovnané partnerské soužití vám nikdo neposkytne. Vy dva se můžete jen snažit a doufat, že vaše snaha přinese plody, které budou mít pozitivní dopad nejen na přítomnost, ale i na budoucnost.


Beran – Býk: 

Zjišťujete, že jste s ním daleko déle, než s kterýmikoliv jiným partnerem. Zatím si ale pořád na nervy nelezete, což se opravdu dá hodnotit jako zázrak…

Beran – Blíženci: 

Jeho rozhodnutí se vám líbit nemusí, ale nezbude, než je respektovat. Do toho, co chce dělat, mu nemluvte. Vy byste si od něj takové jednání taky líbit nenechali.


Beran – Rak: 

V pondělí a v úterý spolu mluvte co nejméně. Oba máte spoustu práce a nervy na pochodu. To, že byste zbytečně vybuchli a pak by vás to mrzelo, je celkem jasné.


Beran – Lev: 

Jde o týden, kdy byste si měli dát pauzu. V práci jsou nároky přiměřené, doma je všechno v pořádku, takže můžete klidně ležet a čerpat síly na další dny a týdny.


Beran – Panna: 

Když chce lámat rekordy, je to jeho věc. Vy byste mu měli držet palce. To, co dělá, přinese značný finanční i morální prospěch nejen jemu, ale i vám.


Beran – Váhy: 

Zajímavý bude zejména čtvrtek. Merkur se dostává do Kozoroha a vy si musíte své aktivity rozdělit tak, abyste všechno stihli a ještě si o tom, co jste dělali, mohli doma povídat. Lehké to nebude!


Beran – Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, se s ním raději nehádejte. Štír bude naštvaný na celý svět a klidně se uchýlí i k podpásovým úderům.


Beran – Střelec: 

Hlavně nepřehánějte svou velkorysost. To, co teď Střelci povolíte jako něco výjimečného, bude pro příště brát jako normu, na kterou má nezpochybnitelný nárok.


Beran – Kozoroh: 

Za to, že se mu nedaří, vy opravdu nemůžete. Kozoroh to sice ví stejně dobře, jako vy, ale přesto nezaškodí, když mu to občas připomenete.


Beran – Vodnář: 

Pokud si myslí, že ho budete hlídat, ujistěte ho, že to opravdu nemáte v úmyslu. Bude překvapený, protože všichni jeho předešlí partneři ho hlídali a on jim utíkal.


Beran – Ryby: 

Vaše zájmy se tak trochu šíří. Moc rádi byste mu vyhověli a třeba i pomohli, ale je vám jasné, že byste si tím zásadně zkomplikovali hlavně svůj život.


Býk – Beran: 

Překvapuje vás, protože nemá náladu vůbec na nic. Vy přemýšlíte, zda je to tím, že je tak unavený, nebo zda se ke slovu dostala jeho dosud dobře skrývaná lenost.


Býk – Býk: 

Jeho rodiče se na vás dívají jako na osmý div světa. V ústraní vám pak řeknou, že jste jediní, kteří ho dokázali přimět, aby konečně začal přemýšlet o svém dalším životě.


Býk – Blíženci: 

Má tak trochu problémy s vyjadřováním. Mluví daleko víc, než je zdrávo, a pak se diví, že mu za jeho řeči občas někdo hodně důrazně vynadá.


Býk – Rak: 

To, co vám o sobě říká, berte raději s rezervou. Rak má hodně bujnou fantazii a to, co vám říká, není zdaleka tak zářivé, jak se vám snaží namluvit.


Býk – Lev: 

Nad jeho hlavou lítají blesky. Z práce bude chodit rozčarovaný natolik, že začne přemýšlet, že dá výpověď a začne někde jinde a hlavně jinak.


Býk – Panna: 

Musíte ho přímět, aby vaši práci bral minimálně tak vážně, jako bere svou. Dá vám to sice docela dost práce, ale nakonec sám uzná, že máte pravdu.


Býk – Váhy: 

Nechte se přemluvit a alespoň jednou se s ním podívejte na jeho oblíbené romantické filmy. Po prvních deseti minutách zjistíte, že to vlastně vůbec není špatné…


Býk – Štír: 

Pořád neví, zda se má rozhodnout pro vás nebo pro někoho jiného. Jasně mu řekněte, že vy mu to usnadňovat nebudete. Život bez něj by byl sice těžký, ale vy si ho dokážete představit.


Býk – Střelec: 

Hlavně se nepředhánějte v tom, co kdo během pracovní část dne zvládne. Bude lepší, když si nějakou energii necháte i v rezervě na doma, kde ji věnujete na posílení vašeho vztahu.


Býk – Kozoroh: 

Opravdu není důvod, proč byste mu měli ve všem vycházet vstříc. Snažte se zachovat sobě i jemu alespoň část života, ve které se budete moci rozhodovat sami.


Býk – Vodnář: 

Vypadá to, jako by ho konečně postavili oběma nohama na zem. Konečně pochopil, že jsou věci, které za něj nikdo nevyřídí a které musí zvládnout sám.


Býk – Ryby: 

Patří k lidem, kteří jsou jedovatí i tam, kde by zrovna nemuseli. Na vás jeho jednání nezabírá, ale lidé, kteří ho neznají, z toho mohou mít značné trauma.


Blíženci – Beran: 

Jeho smířlivost je vyloženě překvapivá. Zatímco jindy se hned hádá, v tomto týdnu se chová jako beránek, který hádky nesnáší a vyvolávat je nechce.


Blíženci – Býk: 

Hlavně na začátku týdne se projevuje nezvykle štědře. Občas vám dokonce připadá, že vás chce svými dárky přesvědčit, že se tak dobře jako s ním s nikým jiným mít nebudete.


Blíženci – Blíženci: 

Domluvíte se na zajímavé akci. Akce sama vám bude připadat naprosto normální, ale z pozorování svého miláčka budete mít potěšení i zábavu.


Blíženci – Rak: 

Když se rozhodne, že ho získáte, taky se vám to podaří. Problém je však v tom, že si budoucnost představujete každý jinak – a tyto představy se sladit nedají.


Blíženci – Lev: 

Veškeré společenské akce proběhnou v klidu. Budete se bavit tak skvěle, že i Lev uzná, že by byla velká škoda, kdybyste ho poslechli a zůstali doma.


Blíženci – Panna: 

Toho, že byste se pohádali, se bát nemusíte. Panna může sice takové sklony vykazovat, ale vy jí vysvětlíte, že je vám s ní dobře a že o žádné hádky nestojíte.


Blíženci – Váhy: 

To, že se mu líbíte, vás vůbec nenapadlo. Z jeho jednání podle vašeho názoru totiž nic takového nevyplývá. Řekne vám to ale kamarád, který ho zná lépe než vy, takže to musí být pravda.


Blíženci – Štír: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, se o rodinných financích raději nebavte. Dozvěděli byste se, že on by si s nimi poradil, zatímco vy jen pořád rozhazujete.


Blíženci – Střelec: 

Patří k lidem, kteří svůj smysl pro humor neužívají vždycky jen vhodně. Vy ho chápete, ale většina lidí v takových chvílích příliš mnoho pochopení nevykazuje.


Blíženci – Kozoroh: 

Když se rozhodne, že vám ulehčí život, bude z toho značný problém. Jeho snaha je sice chvályhodná, ale výsledný efekt nebude zdaleka takový, jak jste si přestavovali.


Blíženci – Vodnář: 

V pondělí a v úterý se vám postará o nejedno překvapení. Vodnář se s vámi konečně začne bavit o tom, co ho baví, a vy zjistíte, že toho máte společného daleko víc, než byste řekli.


Blíženci – Ryby: 

Vypadá to na nákup nové domácí techniky. Naštěstí jsou všude kolem nejrůznější slevy, což vám výběr nového přístroje alespoň trochu ulehčí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017


Rak – Beran: 

Když pochopíte, že rozhodl za vás za oba, budete opravdu hodně naštvaní. Udělal sice to, pro co byste se rozhodli vy taky, ale vy máte pocit, že by se s vámi měl alespoň poradit.


Rak – Býk: 

Klidně na něj hoďte všechny své starosti. Býk momentálně překypuje energií a vy mu svým návrhem určíte vhodný způsob, jímž ji může využít ve váš i ve svůj prospěch.


Rak – Blíženci: 

Jeho jedovaté poznámky neberte vážně. Blíženec vás jimi schválně provokuje a pak má radost z toho, jak jste naštvaní a vyvedení z míry.


Rak – Rak: 

Neustále vám dává nějaké rady do života. Nejradši byste mu řekli, že by udělal lépe, kdyby se jimi řídit sám, ale to je přesně to, co udělat nemůžete…


Rak – Lev: 

Na to, co se vám zdá, moc nedá. Pokud mu chcete na základě svých snů něco poradit, musíte to podat tak, jako by šlo o váš samostatný nápad.


Rak – Panna: 

Jde o týden, kdy je po všech stránkách silnější než vy. Možná by bylo dobré, kdybyste dobrovolně ustoupili do pozadí a veškeré své síly dali na jeho podporu.


Rak – Váhy: 

Na to, abyste s ním důkladně probírali život, není vhodný čas. V tomto týdnu bude daleko lepší, když se budete bavit jen o naprosto obyčejných věcech.


Rak – Štír: 

Opravdu nevíte, jak ho máte přesvědčovat, aby nežárlil. Možná by bylo nejlepší, kdybyste mu řekli, že ho dál už přesvědčovat nebudete, protože to stejně nemá cenu.


Rak – Střelec: 

Jeho pracovní partnery byste měli mít pod kontrolou. Nehrozí, že by ho připravili o peníze, ale váš vztah a jeho stabilita mohou být v ohrožení.


Rak – Kozoroh: 

Vstup Merkura do jeho znamení ho rozpovídá. Pokud jste ještě nevěděli, co si o čem myslí nebo nemyslí, teď vás na pochybách nenechá.


Rak – Vodnář: 

Jeho postřehy vás vyloženě baví. Přesto byste si měli dávat pozor. Stejně bedlivě, jako pozoruje jiné, totiž pozoruje a hodnotí i vás.


Rak – Ryby: 

Hlavně se mu s ničím nesvěřujte. Nejde o to, že by zbytečně moc mluvil, ale o to, že by si dělal legraci z něčeho, co je pro vás téměř svaté.


Lev – Beran: 

Bylo by dobré, kdyby napravil alespoň nějaké ze svých chyb. Vy to za něj nemůžete udělat, ale můžete ho motivovat k tomu, aby to udělal sám.


Lev – Býk: 

O víkendu vymyslete program, který vás bude oba bavit. Doma sedíte už moc dlouho a hrozí, že byste se začali nudit. To by mohlo mít hodně nepříjemné následky.


Lev – Blíženci: 

Musíte ho srovnat! Když zjistíte, že na silnici zbytečně riskuje, popište mu nebezpečí, která z toho mohou vzniknout tak, aby pochopil, že se opravdu bojíte.


Lev – Rak: 

Hlavně na něj nezapomínejte. Rak potřebuje ujišťování o tom, že ho máte rádi, slyšet častěji, než jednou ročně na Vánoce. To, že mu řeknete, že ho milujete, vám nic neudělá a jemu to život ulehčí.


Lev – Lev: 

O jeho plánech do budoucna toho mnoho nevíte. Zkuste využít pondělí nebo úterý, a pak si s ním promluvte nejen o tom, co by chtěl, ale i o tom, co pro to hodlá udělat.


Lev – Panna: 

O tom, že byste se mohli hádat, ani neuvažujte! Jakmile zvýšíte hlas, zatváří se Panna ublíženě, zmlkne a vy se budete muset hodně snažit, abyste si ji usmířili.


Lev – Váhy: 

Jsou věci, ve kterých pořád nemáte jasno. Se svou Váhou je však raději neprobírejte. Představila by vám tolik protichůdných stanovisek, že byste už vůbec nevěděli, co si myslet.


Lev – Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek s ním raději nediskutujte. Má Lunu ve svém znamení, a pocit, že má patent na pravdu, projevuje ještě silněji, než obvykle.


Lev – Střelec: 

Pokud ho před vámi někdo začne pomlouvat, má smůlu. Na jeho obhajobu vyletíte tak, že se dotyčný nejen zarazí, ale nakonec se vám i omluví.


Lev – Kozoroh: 

Než s ním vstoupíte do pracovních kontaktů, měli byste přemýšlet. Kozoroh velmi dobře ví, jak jste velkorysí, takže je docela možné, že vás chce hlavně proto, abyste kryli a platili jeho chyby.


Lev – Vodnář: 

Problémy, které máte, za vás nevyřeší. Může vám sice vyprávět, kde jste udělali chybu, ale tím vás jen spolehlivě naštve a navíc i psychicky rozhodí.


Lev – Ryby: 

Jeho přítomnost ve vašem životě je stále zřetelnější, což vám dělá samé starosti. Všichni si myslí, že spolu něco máte, a nikdo nechápe, že je to všechno úplně jinak.


Panna – Beran: 

Svůj názor mu sice můžete sdělit, ale nepočítejte s tím, že se jím bude řídit. Maximálně řekne, že se mu nezamlouvá, protože mu dává málo prostoru pro akci.


Panna – Býk: 

Momentálně jste na tom oba hodně dobře. Bylo by nejlepší, kdybyste se hned ráno každý zvlášť vydali dobývat svět. Večer se pak můžete sejít doma a chlubit se tím, co jste získali.


Panna – Blíženci: 

Připadá vám nějak bez barvy a bez chuti. Až po chvíli pozorování zjistíte, že má starosti, s nimiž vás nechce seznamovat, protože vás nechce trápit.


Panna – Rak: 

V pondělí a v úterý se s ním hádat prostě nesmíte. Dopadlo by to tak, že by vám Rak předvedl svou skvělou paměť a vytkl by vám naprosto všechno, co jste od začátku vašeho vztahu provedli.


Panna – Lev: 

S tím, že vás bude kvůli vaší práci kritizovat, spíše počítejte. Naštěstí z jeho strany stačí jedna dobře cílená jedovatost, aby toho nechal a začal se chovat normálně.


Panna – Panna: 

V pondělí a v úterý jste na tom oba skvěle. Vymyslete plány, které vás mají katapultovat mezi úspěšné lidi. S realizací však počkejte na čtvrtek. Merkur bude v Kozorohu a vy budete argumentovat opravdu nepřekonatelně.


Panna – Váhy: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, se musíte opravdu hlídat. Váha vidí doslova až za roh – a to, co tam zjistí, neváhá použít ani proti vám.


Panna – Štír: 

O štíří vášni si můžete číst, ale tím to pravděpodobně skončí. Momentálně se jeho vášně a city projevují spíše ve slovní než v reálné rovině.


Panna – Střelec: 

Může mít nepříjemné potíže s křečemi v nohou. Nezapomeňte se hned v pondělí zastavit do lékárny a nakoupit magnézium, které ho těchto potíže alespoň částečně zbaví.


Panna – Kozoroh: 

Jeho nápady zvládáte opravdu těžko. Kozoroh má totiž pocit, že život se skládá především z práce, a nechápe, že byste si měli dopřát čas i na trochu zábavy.


Panna – Vodnář: 

Překvapí ho neschopnost lidí, s nimiž by měl spolupracovat. Asi by bylo lepší, kdyby podobné návrhy odmítl a trval na tom, že si spolupracovníky vybere sám.


Panna – Ryby: 

Na to, že byste o víkendu seděli doma, zapomeňte. Ryba musí na večírek, kam se jí moc nechce, a vás si vybrala jako dostatečně důstojný a reprezentativní doprovod.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 07.08.2017 do 14.08.2017


Váhy – Beran: 

Partner z tohoto znamení vás moc nepodpoří. Momentálně se mu moc nedaří, takže aktivitu omezuje na hledání toho, kdo za jeho problémy a potíže může.


Váhy – Býk: 

Radost mu uděláte tím, že umícháte ještě jednu dávku vaječného koňaku. Můžete si být jisti, že ji Býk přijme s větším nadšením, než nějakou exotickou lahůdku.


Váhy – Blíženci: 

Na jeho řeči jste naštěstí zvyklí. Jiné lidi zejména v první polovině týdne jimi vyloženě popouzí, ale vy nad ním leda tak mávnete rukou.


Váhy – Rak: 

Pokud si máte rozumět, je potřeba, abyste o to stáli oba. Rak to vlídnější komunikaci vyloženě stojí. Vy se musíte sami nad sebou zamyslet a vytvořit si priority.


Váhy – Lev: 

Když se vám nabízí něco zadarmo, musíte ho zbrzdit. Na rozdíl od něj totiž umíte počítat, takže rychle pochopíte, že to, co se dává zadarmo, ve skutečnosti platíte dvakrát.


Váhy – Panna: 

Mezi něj a děti vstoupit musíte, i když se vám nechce. Když nebudete jeho jednání korigovat, bude z toho leda tak naštvaný partner a zbytečně frustrované děti.


Váhy – Váhy: 

Jsou věci, na které nejste moc pyšní, ale které byste mu měli co nejrychleji říct, když to neuděláte. Můžete čekat, že se toho s chutí ujme někdo, kdo vás opravdu nemá rád.


Váhy – Štír: 

Jeho jedovaté poznámky neberte vážně. Bude se sice ptát, zda se tak krášlíte kvůli němu nebo kvůli někomu jinému, ale ve skutečnosti bude moc rád, že vám to sluší.


Váhy – Střelec: 

Maily, které vám posílá, berte vážně. Napíše v nich to, co s vámi nemá odvahu projednat tváří v tvář, ale o čem ví, že je potřeba, abyste si o tom promluvili.


Váhy – Kozoroh: 

V pondělí kolem něj choďte po špičkách. Kozoroh stojí před rozhodnutím vpravdě státnickým, a všechno, co ho z toho vyruší, vnímá velice negativně.


Váhy – Vodnář: 

Jeho svobodomyslnost, kterou dává okázale najevo, vás vyloženě baví. Respektuje ji jen v případě, kdy se týká jeho. V části, která se týká vás, je však velice opatrný.


Váhy – Ryby: 

S jeho rozhodnutími nesouhlasíte. Máte pocit, že je to zbytečné riziko, které by vás mohlo na dlouhou dobu připravit nejen o klid, ale i o peníze.


Štír – Beran: 

Když chce s něčím skončit, měl by to udělat důkladně. Do definitivního řešení se mu sice chtít nebude, ale vy na něm musíte trvat.


Štír – Býk: 

Konečně si máte čas a příležitost říct, že se máte opravdu rádi! Využijte pondělí nebo úterý, kdy jsou planety příznivé a kdy si na takové hovory můžete udělat i dostatek času.


Štír – Blíženci: 

Neustále vrčí, že se věci zdržují. Hlavně mu neříkejte, že jste rádi, protože tím vzniká větší šance, že ho jeho hloupé nápady přejdou a on je vymění za lepší.


Štír – Rak: 

S Rakem je to obtížné. Všechno, co uděláte, bere jako citový nátlak, a nechce si nechat vysvětlit, že si vaše naprosto nevinné jednání jen špatně vysvětluje.


Štír – Lev: 

Vaše finanční situace se pomalu začíná rovnat. Velké výdaje už nejsou, nějaké peníze přijdou. Vy konečně začínáte volněji dýchat a těšit se na další společné dny.


Štír – Panna: 

Úřední záležitosti řešte s přehledem. Pannu k tomu raději nepouštějte. Když někam půjde, je vysoce pravděpodobné, že se tam pohádá a vy to pak budete muset žehlit.


Štír – Váhy: 

Jde o týden, který je pro něj a tím i pro vás opravdu hodně náročný. Musíte mu být k ruce, když se začne hroutit, a přesvědčovat ho, že jde o přechodný stav, která rychle přejde.


Štír – Štír: 

Je daleko citlivější, než jste si mysleli. Pochopíte to ve chvíli, kdy zjistíte, jak se divá na nějaký příspěvek na sociálních sítích a přitom má slzy v očích.


Štír – Střelec: 

Čeká vás opravdu krásný víkend! Je to mimo jiné i tím, že se Střelci nechce vařit, takže vás pozve na oběd nebo na večeři někam, kam jste se už dávno chtěli podívat.


Štír – Kozoroh: 

Ostatní Kozorohové mohou být i trochu nudní, ale ten váš k nim opravdu nepatří. Jeho smysl pro humor není sice prvoplánový, ale vy se s ním bavíte velice skvěle.


Štír – Vodnář: 

Sami musíte uznat, že je to zajímavý člověk. V debatě zjistíte, že jeho názory se od těch vašich občas dost zásadně liší, ale i na to si pomalu zvykáte.


Štír – Ryby: 

Než mu vysvětlíte, co po něm vlastně chcete, usoudíte, že bude lepší, když si to uděláte sami. Pak můžete přemýšlet, zda to od samého začátku nebyla jeho taktika.


Střelec – Beran: 

Ne jeho snahu o obnovení starých konfliktů, s níž přijde na začátku týdne, nechte bez povšimnutí. Když zjistí, že to s vámi nic nedělá, zatroubí k ústupu sám.


Střelec – Býk: 

Podává opravdu velké výkony. Vy pak můžete přemýšlet, zda ho budete následovat, nebo zda bude lepší, když mu budete vytvářet domácí zázemí, kam se bude rád vracet.


Střelec – Blíženci: 

To, že žije ve vnitřním napětí, je jeho věc. Vy za to nemůžete, protože jde o důsledky činů, které jste mu sice rozmlouvali, ale on se rozhodl, že si je prosadí i proti vaší vůli.


Střelec – Rak: 

Jde o týden, kdy byste spolu měli co nejlépe vycházet. Rak je pod tlakem a domov vnímá jako místo, kam se může uchýlit před nepřejícím světem.


Střelec – Lev: 

Hlavně neřešte zbytečné detaily! Momentálně je potřeba abyste se rozhodli, čím začnete. Vytvoříte tak základy, na kterých budete moci stavět.


Střelec – Panna: 

Mladší Panna vás překvapí svým praktickým myšlením. Když vám předestře své další životní plány, budete muset jen zkonstatovat, že to má promyšlené opravdu dobře.


Střelec – Váhy: 

Problémy, které s ním máte, řešte s rozumem. Před otevřenou a zbytečnou konfrontací dejte přednost kultivovaně vedenému rozhovoru, který přinese oboustranně akceptovatelnou dohodu.


Střelec – Štír: 

Svou nerozhodností vás překvapí. Pokud potřebujete, aby se věci hnuly kupředu, neváhejte a převezměte aktivitu. Jinak to nepůjde.


Střelec – Střelec: 

Vy dva jste v pohodě, ale jeho rodinná větev touží po konfrontaci. Vy to zvládnete, ale svého miláčka musíte hlídat, aby nevyletěl a nenatropil víc škody než užitku.


Střelec – Kozoroh: 

Rozhoduje se sám. Dosud se snažil vypadat, jako by s vámi počítal, ale tentokrát vás naštve tím, že vám nic neřekne, a postaví vás rovnou před hotovou věc.


Střelec – Vodnář: 

V jeho případě je všechno jinak, než vám sliboval. Uvědomte si, že máte jednu z posledních příležitostí, kdy můžete zařadit zpátečku dřív, než to bude moc bolet.


Střelec – Ryby: 

Hlavně si uvědomte, že mu máte být za co vděční! On po vás sice žádné projevy nechce, ale když mu dáte najevo, že si to uvědomujete, opravdu ho tím potěšíte.


Kozoroh – Beran: 

Jeho jedovaté poznámky neberte vážně. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se kvůli nim stresovali. Tím mu jen zvednete sebevědomí, protože mu dokazujete, že se vás zasáhl.

Přečíst  Magické rostliny pro Vodnáře


Kozoroh – Býk: 

Když od něj něco potřebujete, bavte se o tom s jeho partnerem. Pokud se vám ho podaří získat na svou stranu, můžete klidně spočinout. Všechno ostatní zvládne za vás.


Kozoroh – Blíženci: 

Je potřeba, abyste mu vymezili jasné hranice. Pro začátek mu řekněte, že opravdu nechcete, aby vám domů bez ohlášení vodil celou smečku kamarádů,


Kozoroh – Rak: 

S partnerem z tohoto znamení to není lehké. Neustále má pocit, že byste toho pro rodinu měli dělat víc, než děláte. Vy mu nedokážete vysvětlit, že vám na to chybí kapacita.


Kozoroh – Lev: 

Vaše soužití není ideální, ale to berte spíše jako plus. Máte před sebou velkou vztahovou oblast, na níž můžete pracovat a kterou budete spojenými silami dovádět k dokonalosti.


Kozoroh – Panna: 

Jeho ostudu opravdu nemusíte řešit. Zároveň byste však měli potlačit škodolibou radost, kterou cítíte. Je sice pochopitelná, ale on by vám vaši reakci nikdy neodpustil.


Kozoroh – Váhy: 

Jsou věci, které byste o něm opravdu měli vědět. Když se vám s nimi začne svěřovat, nepřerušujte ho, ale nechte ho mluvit. Jde o svěřování, které pro něj opravdu není jednoduché.


Kozoroh – Štír: 

Jde o týden, kdy jste oba velice úspěšní. Domů se sice chodíte leda tak vykoupat a vyspat, ale to berete jako přechodný stav, který ani jednomu z vás nevadí.


Kozoroh – Střelec: 

To, že vám mluví do života, nijak neprožívejte. On má právo hodnotit to, co děláte. Vy mu zase máte právo říct, že jeho postřehy, jsou zajímavé, ale vy kvůli nim stresovat nehodláte.


Kozoroh – Kozoroh: 

Těšte se na zlom, který přijde ve čtvrtek! Merkur se dostane do jeho znamení a váš Kozoroh se rozpovídá tak, že budete přemýšlet, zda vám ho náhodou nevyměnili.


Kozoroh – Vodnář: 

Vynikající je pondělí a úterý. Oba jste na světě spokojení a oba děláte maximum pro to, aby byl spokojený i ten druhý. Dá se vám jen upřímně závidět.


Kozoroh – Ryby: 

Počítejte s jeho zvláštním přístupem ke světu. Neustále vám vysvětluje, co děláte špatně, ale vůbec ho nenapadne, že by se mohl zamyslet i nad tím, co dělá špatně on sám.


Vodnář – Beran: 

Od úřadů pochopení nečekejte. Momentálně bude lepší, když se všechno nejdříve pokusíte vyřešit vlastními silami. Na úřady se obraťte až jako na poslední instanci.


Vodnář – Býk: 

Zajímavá bude středa a čtvrtek. Bude mít Lunu ve svém partnerském sektoru a konečně se kromě sebe začne zajímat i trochu o vás a vaše potřeby.


Vodnář – Blíženci: 

Všechno nechte raději na něm. Na rozdíl od vás náročnou atmosféru zvládne a i přes značnou námahu a z toho vyplývající nepohodlí z ní vytěží to nejlepší.


Vodnář – Rak: 

Mezi něj a jeho nového partnera se raději nestavte. Je vám jasné, že o pokračování toho, co mezi vámi bylo, nemůže být řeč. Vy to sice můžete myslet dobře, ale Raka byste tím jen trápili.


Vodnář – Lev: 

Momentálně prožívá období útlumu. Není to s ním úplně jednoduché. Musíte se smířit s tím, že ho nerozpohybujete a aktivitu převzít sami.


Vodnář – Panna: 

vypadá to, že se od něj konečně dočkáte vyznání lásky. Bude sice střízlivé, ale vy se nezlobíte. Dobře víte, že tím, že vám vůbec řekl, že vás miluje, překonal sám sebe.


Vodnář – Váhy: 

Pozor by si měl dávat na pohovorech a jiných podobných řízeních. Lidé, co s ním mluví, se ho pokusí vyvést z míry nebo zastrašit, a on se nesmí dát.


Vodnář – Štír: 

Není ideál, ale zase s ním není nuda. Můžete sice přemýšlet, že se s ním rozejdete a najdete si někoho klidnějšího, ale je vám jasné, že to nedokážete.


Vodnář – Střelec: 

Jeho nepraktičnost vás dostane. Nejdříve si budete myslet, že to dělá schválně, aby vás provokoval. Pravý šok pak přijde v momentě, kdy zjistíte, že to schválně nedělá.


Vodnář – Kozoroh: 

Na všechno, co po něm chcete, má času dost. Asi nezbude, než abyste pozvedli hlas a donutili ho, aby vás nejenom vyslechl, ale aby nad tím, co mu říkáte, i přemýšlel.


Vodnář – Vodnář: 

Oba dokážete šetřit jak energii, tak čas. Díky tomu stihnete všechno, co máte, a ještě vám zbude každý den chvíle, kterou můžete věnovat jeden druhému.


Vodnář – Ryby: 

Má pocit, že by některé věci měl vzdát, protože se mu stejně podařit nemůžou. Snažte se ho přesvědčit, aby vydržel alespoň do víkendu. Ve čtvrtek se situace může zlomit v jeho prospěch.


Ryby – Beran: 

V jeho společnosti vám čas utíká opravdu rychle. Najednou je vám jasné, že jste v něm potkali opravdu mimořádného člověka, s nímž toho musíte hodně stihnout.


Ryby – Býk: 

Drobné domácí nehody pokud možno neřešte. To, že se na ubrus vylije víno, je sice nepříjemné, ale do tragédie to má daleko.


Ryby – Blíženci: 

Jeho sourozenci to opravdu nemají lehké. To však není důvod, aby se tvářili kysele a prorokovali, že stejné nebo ještě horší průšvihy čekají i vás dva.


Ryby – Rak: 

Starejte se, aby byl v pohodě! Týká se to hlavně začátku týdne. Je pod tlakem planet z Kozoroha a má pocit, že nezvládá ani polovinu z toho, co by podle svého názoru zvládat měl.


Ryby – Lev: 

Občas máte dojem, že vás tahá za nos. Vy si pak můžete vybrat, zda mu na to naletíte, nebo zda mu dokážete jasně vysvětlit, že na vás tato jeho oblíbená taktika nezabere.


Ryby – Panna: 

Když přijde s tím, že s ním musíte jít na večírek, odmítnout nemůžete. Až později pochopíte, že vás tam má hlavně proto, aby ukázal, že je zadaný a že nikoho dalšího nepotřebuje.


Ryby – Váhy: 

Jeho inspirace, načerpané z časopisů a z netu, nejsou zdaleka tak k ničemu, jak se vám zdá. Nechte ho, aby je uskutečnil, a pak ho pochvalte za výsledek. Bude za co.


Ryby – Štír: 

Svými nápady vás spolehlivě rozesměje. Ztuhnete až ve chvíli, kdy vám dojde, že to, co říká, nemyslel jako vtip, ale jako vážný návrh, který se týká vaší budoucnosti.


Ryby – Střelec: 

Hlavně ho donuťte, aby nepřeceňoval své síly. Máte dost svých starostí, a na to, abyste zvedali ještě i jeho, nemáte kapacitu.


Ryby – Kozoroh: 

Jeho dosavadní vztahy musely být pekelně náročné! Kozoroh vám neustále povídá, že se vedle sebe má jako v nebi, a vy marně přemýšlíte, co tak zázračného pro něj děláte.


Ryby – Vodnář: 

Dalo by se říct, že váš vztah utkvěl v místě. Překonejte se a posuňte ho alespoň trochu kupředu. Když začnete vy, Vodnář se moc rád chytí a taky projeví aktivitu.


Ryby – Ryby: 

Vlastně si nemáte na co stěžovat. Když navíc dokážete mezi vámi a partnerem udržovat rovnováhu a mír, bude to docela hezký a přívětivý týden.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..