Denní horoskop 21.5.2020

Napsala | 21.05.2020

Beran

Pozor si dávejte na lidi, kteří vás velice mnohomluvně přesvědčují o síle své lásky. Poslouchá se to sice moc hezky, ale život se na tom stavět nedá.

Býk

Luna ve vašem znamení vás přinutí k úvahám, které jste dosud úspěšně odháněli. Teď je vám jasné, že nastal čas, kdy se k nim musíte postavit čelem!

Blíženec

Kvadratura mezi Venuší a Neptunem patří k těm hodně náročným. Počítejte s tím, že budete na partnera naštvaní, a vůbec nebudete vědět, proč…

Rak

Hrozí, že začnete utrácet přesně za to, co opravdu nepotřebujete. Zásadní potíž je v tom, že si to sice vyčítáte, ale poručit si nedokážete.

Lev

V práci počítejte s novými starostmi. Úkoly, které dostanete, sice polichotí vaší ctižádosti, ale vy víte, že zdaleka nebudou snadné ani jednoduché.

Panna

To, že se vám někdo na první pohled líbí, ještě neznamená, že mu máte padnout kolem krku. Bude lepší, když počkáte, až vám kolem krku padne sám.

Váhy

Kamarádi volají s tím, že se jim už stýská po vašich obvyklých sedánkách. Konečně se rýsuje možnost, že se denní režim uvolní a vy se zase uvidíte.

štír

Tomu, co se vám v práci oficiálně sděluje, pro jistotu nevěříte. Znáte život a víte, že to, co na první pohled vypadá dokonale, dokonalé nebývá…

Střelec

Některé věci byste si měli nechat pro sebe. Když se rozkřiknou, bude s vámi sice spousta lidí soucítit, ale vaše aktuální situace zůstane stejná.

Kozoroh

S člověkem, který vás nutí, abyste si vybírali mezi ním a svými kamarády, to bude čím dál těžší. Přemýšlejte, zda někoho takového opravdu potřebujete.

Vodnář

Je potřeba, abyste si popovídali o penězích a o tom, zda není čas, abyste je investovali do něčeho trvalého. Chtít se vám nemusí, ale udělat to musíte!

Přečíst  Denní horoskop 24.4.2020

Ryby

Při kvadratuře mezi Venuší a Neptunem se seznamujte opatrně. Nově poznaní lidé nemusí být v reálu zdaleka takoví, jak se vám na první pohled jeví.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..