Denní horoskop 21.1.2020

Napsala | 21.01.2020

Beran

Pozor si dávejte zejména na alkohol. Pod jeho vlivem můžete vynadat člověku, kterého sice nemáte moc rádi, ale s nímž byste měli vycházet co nejlépe.

Býk

Lidí, kteří vám tvrdí něco, co není ani v nejmenším pravda, se kolem vás pohybuje víc, než je zdrávo. Naštěstí je dokážete odhalit na první pohled.

Blíženec

S lidmi, ke kterým cítíte nedůvěru, neztrácejte zbytečně čas. Bude daleko lepší, když se budete bavit s těmi, od nichž se něco zajímavého dozvíte.

Rak

Rozhodujte se sami. Nikdo jiný vám do toho, co děláte a zamýšlíte, nemá právo mluvit. Rodiče se o to sice mohou snažit, ale vy je musíte včas zarazit.

Lev

Jste nadšení vším, co se kolem vás děje. Konečně pochopíte, že jste se dožili dnů, kdy vám láska kromě starostí přinese i spoustu intenzivních radostí.

Panna

Ráno si raději přivstaňte. I když jste si mysleli, že máte všechno připravené, je to omyl. Čekají vás překvapení, na která musíte rychle reagovat.

Váhy

S údivem zjistíte, že o vás velice krásně mluví člověk, který se navenek tváří hodně nepřístupně. Opět zjistíte, že věci jsou občas jiné, než se zdá.

štír

Najednou jdou věci, které dosud vypadaly jako totálně neprůchozí. Musíte kvůli tomu sice zásadně změnit své dosavadní plány, ale vůbec vám to nevadí.

Střelec

Nový spolupracovník se nijak neprojevuje. Chovejte se stejně. Je potřeba, abyste si na něj nejdříve udělali názor, až pak se rozhodli, co bude dál.

Kozoroh

Pozornost věnujte zejména tomu, co všichni ostatní vnímají jako něco nedůležitého. Pochopíte, že jde o záležitost, která má vysoký kladný potenciál!

Vodnář

Své kamarády si opravdu musíte hýčkat. Nebude to vůbec obtížné. Stačí, když si uvědomíte, co kdysi udělali oni pro vás, a začnete jim dluhy vracet.

Přečíst  Denní horoskop 18.9.2019

Ryby

Ráno si udělejte čas na pořádnou snídani. Obvykle to sice vaším zvykem nebývá, ale dnes je to potřeba. Až do večera se k pořádnému jídlu nedostanete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..