Denní horoskop 2.8.2018

Napsala | 09.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Kvadratura mezi Marsem a Uranem se vás sice přímo netýká, ale vy byste si přesto měli dát pozor. Zejména na cestách dodržujte předpisy až úzkostlivě!

Býk

Na řešení cizích problémů vás moc neužije. Zaprvé máte práce až nad hlavu, takže nemáte trpělivost poslouchat. Zadruhé máte dost svých vlastních.

Blíženec

Na lidi ze svého okolí se podívejte jinýma očima. Možná pak zjistíte, že nejsou zdaleka tak beznadějní a problémoví, jak jste si ještě nedávno mysleli.

Rak

Když vám miláček začne vysvětlovat, že něco nejde, jen pokrčte rameny. Znáte ho dost dobře a víte, že když mu něco nejde, znamená to, že se mu nechce.

Lev

I kolem vás se mohou dít zázraky! Je jen potřeba, abyste se nejdříve sami nenaprogramovali na to, že se vám nic takového přece stát nemůže.

Panna

Hlavně dopoledne si dávejte pozor na kapesní zloděje. Omezte hotovost, kterou s sebou nosíte. Všechny nepotřebné dokumenty nechte pro jistotu doma.

Váhy

Ve vašem případě platí, že se protiklady přitahují. Lehce najdete společnou řeč s člověkem, s nímž jste na sebe ještě nedávno dštili oheň a sítu.

štír

Veškerá vaše předsevzetí jsou v háji! Dosud jste říkali, že k vám domácí zvíře nesmí. Teď ho máte a zjišťujete, že nevíte, jak jste žili bez něj.

Střelec

S lidmi, kteří vás neposlouchají a o vašich názorech nepřemýšlejí, neztrácejte čas. Nic jim nevysvětlujte. Mávněte rukou a jeďte si podle svého.

Kozoroh

Když se vám večer chce spát, taky to udělejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste šli někam, kde se nebavíte a kde se vám ani trochu nelíbí.

Vodnář

Kvadratura mezi Marsem a Uranem varuje. Pozor si dávejte zejména na cestách. Potlačte chuť k rychlé jízdě a chovejte se s co největší obezřetností.

Přečíst  Denní horoskop 2.11.2020

Ryby

Kvadratura mezi Marsem a Uranem se vás sice přímo netýká, ale přesto s ní musíte počítat. Snažte se lidem vysvětlit, že hádky jsou dnes zbytečné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..