Denní horoskop 20.9.2019

Napsala | 20.09.2019

Beran

Harmonická Luna v Blížencích vás večer doslova vyžene z domu. Vy jste si sice večer malovali zcela jinak, ale nakonec budete moc rádi, že jste ven šli.

Býk

Když můžete za někoho ztratit dobré slovo, klidně to udělejte. Znáte život a víte, že se neoficiální cestou získá vždycky víc, než tou oficiální.

Blíženec

Zejména kolem poledne se můžete těšit na velice příjemné zážitky. Konečně zjistíte, že dobré skutky nemusíte jenom prokazovat, ale můžete je i přijímat.

Rak

Na víkend naplánujte nějakou akci. Co kdybyste se s dětmi domluvili na návštěvě dinoparku nebo nějaké jiné atrakce, kam se všichni chcete podívat?

Lev

Přesvědčíte se, že jsou chvíle, kdy jsou kamarádi podstatně užitečnější, než příbuzní. Kamarádi vám zejména dnes na rozdíl od příbuzných říkají pravdu.

Panna

Při Luně v Blížencích se soustřeďte i na zdánlivě nepodstatné detaily. Obvykle to děláte, ale dnes je potřeba, abyste se na ně soustředili ještě víc.

Váhy

Luna v Blížencích vám přinese do života novou radost. Po zprávě, kterou uslyšíte, hned začnete vymýšlet způsob, jímž byste to pořádně oslavili!

štír

Zajímejte se o hypotéky a o podmínky, za kterých byste je mohli získat. Dnes vám může v tomto směru přijít nabídka, která se odmítnout opravdu nedá.

Střelec

Harmonická Luna v partnerském sektoru se vám postará o krásný večer. Je jedno, zda budete doma nebo venku. Je hlavní, že jste s partnerem spolu.

Kozoroh

V práci to nemáte snadné. Všichni si jen povídají a žertují. O tom, že by se s vámi bavili vážně o důležitých věcech, nechce nikdo ani slyšet.

Vodnář

Luna v Blížencích z vás dělá romantika. Za své city se nestydíte, ale naopak je dáváte zřetelně najevo. Svého miláčka tím dostanete na vrchol blaha!

Přečíst  Denní horoskop 21.5.2019

Ryby

Na požadavky, s nimiž přijdou děti, reagujte rozumně. Navíc se musíte smířit s tím, že je k tomu nikdo nenavedl, ale že je to jejich vlastní nápad.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..