Tajná pravidla, jak najít báječného manžela

Napsala | 01.11.2010

Dnes se podíváme na velice zajímavou knihu od Ellen F, která vám řekne pár tajných tipů a rad, jak ulovit báječného manžela a žít tak spokojený a ničím nerušený život.

Ellen Feinová je žena, která vystudovala univerzitu v New Yorku, je vdaná, má dvě krásné a velice spokojené děti a žije na Long Islandu. Je velice šťastná, svého muže miluje a nedá na něj dopustit, stejně tak jako on na Ellen. Coby pohádkový příběh může být nezajímavý, ale v realitě často nepoznaný a obdivovaný.

Jenomže, Ellenina kniha a životní příběh nejsou smyšlenou fikcí, ale realitou, která vás může postihnout také. Jediné, co vás bude zajímat jsou “tajná pravidla, jak najít báječného manžela”. Poněkud skepticky se sice můžete tvářit při pohledu na příliš jednoduchý název, ale po přečtení několika řádků budete mít jasno.

Chápeme však, že můžete být velice nedůvěřivý, takže jsme namátkou vybrali hned několik nejdůležitějších pravidel, což je jedna z pasáží této knihy. Pokuste se nad těmito body zamyslet a uvidíte, že z pár větiček poskládáte nápady a tipy na mnohem lepší život. S chutí na ně…

  1. Neoslovujte muže a nevyzývejte jej k tanci
  2. Nesetkávejte se s ním na půlce cesty
  3. Telefonní hovor vždy ukončete jako první
  4. Neříkejte mu, co má dělat
  5. Nescházejte se s ženatým mužem
  6. Netelefonujte mu a zřídka odpovídejte na jeho vzkazy
  7. Buďte ženou, se kterou je radostí žít

Pokud si tato pravidla přečte běžný muž, začne prskat, nadávat a přemýšlet nad tisícero výmluv, které by mohl pro onu knihu použít. A vy přece nechcete, aby za vás muž neustále platit, nebo za vámi chodil až před dveře. Omyl – vy to nechcete po běžném muži, který se může stát co nevidět manželem.

A právě na tomto je kniha založená. Ukáže vám, jak objevit toho pravého manžela, jakým způsobe jej lze charakterizovat a jak objevit jeho skryté vady, ale zároveň schopnosti, na základě kterých si určíte, jakým způsobem je pro vás zajímavý či naopak nezajímavý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.