Denní horoskop 20.12.2018

Napsala | 17.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Hlavně nepřemýšlejte! Zní to sice paradoxně, ale to, co uděláte po dlouhém a namáhavém přemýšlení, dopadne daleko hůř než to, kde vás povede instinkt.

Býk

Hlavně odpoledne mávněte nad vším rukou. Čím více situaci řešíte, tím víc se přesvědčujete, že je to ničemu, protože ji stejně nemáte šanci ovlivnit.

Blíženec

Debaty o tom, že byste mohli na svátky na poslední chvíli někam jet, utněte v zárodku. Bude lepší, když zůstanete doma, kde je pohoda a klidu.

Rak

Během celého dne jste ve skluzu. Není to však vaše vina. Když začnete to, co se stalo, vysvětlovat, všichni uznají, že vy za zpoždění nemůžete.

Lev

Toho, co vás čeká, se bojíte naprosto zbytečně. S pomocí konjunkce mezi Merkurem a Jupiterem zvládnete veškeré potíže lehce a naprosto bez problémů.

Panna

Toho, co jste nestihli, vám může být sice líto, ale nic s tím nenaděláte. Když to převedete do ztrát, o kterých se nepřemýšlí, bude to daleko lepší.

Váhy

Uran ve vašem partnerském sektoru je pod příznivými paprsky. Váš miláček může mít sice riskantní nápady, ale ty mu zase naprosto dokonale vyjdou!

štír

Musíte si udělat čas i na to, na co vám jindy nezbývá. Chtít se vám nemusí, ale udělat to musíte. Jinak budete promarněné šance hodně dlouho litovat.

Střelec

O svých snech a představách nahlas nemluvte. Obvykle se toho, že byste tím něco zakřikli, nebojíte, ale dnes je i trocha pověrčivosti na místě.

Kozoroh

V rodině čekejte velice příjemné překvapení. Racionální část vaší duše sice říká, že to mohlo ještě chvíli počkat, ale radost zásadně převládá.

Vodnář

Čím víc se někomu nebo něčemu vyhýbáte, tím větší je pravděpodobnost, že na sebe přímo narazíte. Nebude lepší, když zariskujete čelní střetnutí?

Přečíst  Denní horoskop 20.1.2020

Ryby

Rozhádaní kamarádi se na vás obrátí a budou chtít, abyste jejich spor rozsoudili. Vy se však nechcete hádat s žádným z nich a proto důrazně odmítnete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..