Denní horoskop 20.1.2020

By | 22.10.2020

Beran

Za zády svého partnera nedělejte vůbec nic. Můžete si říkat, že je to velice dobrý nápad, ale rychle by se ukázalo, že to byl naopak začátek průšvihu.

Býk

Na zamýšlený životní restart není ten nejlepší čas. Při Luně ve Střelci byste mohli přehlédnout něco, co by se později ukázalo jako velký problém.

Blíženec

Odpolední vstup Slunce do Vodnáře vám přinese pocit téměř fyzického ulehčení. Konečně máte pocit, že se váš život dostal na tu správnou cestu.

Rak

Práce máte až nad hlavu a ocenění žádné. Dnes byste se o tom však s nikým bavit neměli. Váš nadřízený má jiné starosti a poslouchat vás nebude.

Lev

Slunce, které se odpoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, vás vyloženě motivuje. Veškeré rozpory, které s partnerem máte, musíte odstranit!

Panna

S partnerem nic neřešte. Máte ho sklon hodnotit až příliš ostře a chovat se k němu tak, aby se naštvat musel, i když chtěl původně zachovat mír.

Váhy

Slunce, které vstupuje do vašeho sektoru lásky a dětí, vám nudu nedopřeje. Děje se kolem vás spousta věcí. Většina je naštěstí velice příjemná.

štír

Veškeré diskuse probíhají v hodně ostrém tónu. Dejte si však pozor, abyste to s tlakem, který zejména na své kolegy vyvíjíte, zbytečně nepřehnali.

Střelec

Opravdu byste neměli ustupovat! Kamarádi vám sice mohou vysvětlovat, že je to taktické, ale vy trvejte na svém. Získáte tak rychleji daleko více!

Kozoroh

Vstup Slunce do Vodnáře vás nutí k přemýšlení o majetku a o tom, jak ho zabezpečit. Je to daleko složitější, než jste mysleli a než to dosud vypadalo.

Vodnář

Nedorozumění je luxus, který si nemůžete dovolit! Pokud máte pocit, že vám někdo nerozumí, opakujte mu argumenty tak dlouho, až bude mít ve všem jasno!

Přečíst  Denní horoskop 25.4.2020

Ryby

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, přemýšlejte, co jeho reakci vyvolalo. Pak pochopíte, že byste ho svými poznámkami jen zbytečně provokovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..