Denní horoskop 26.12.2018

By | 22.05.2020

Beran

Přiznejte si, že máte dobrého jídla a sváteční atmosféry nad hlavu! Přemluvte partnera, aby s vámi odpoledne aspoň na chvíli vypadl na čerstvý vzduch.

Býk

Hrozí nebezpečí absolutní ztráty aktivity. Než se rozhodnete, co vlastně chcete dělat, bude večer a vy zjistíte, že jste ještě pořád v pyžamu.

Blíženec

Konečně si užijete chvíli klidu! Potěšíte se s dárky, promluvíte s kamarády. Večer si můžete domluvit i malé posezení ve své oblíbené hospůdce.

Rak

Opravdu nemůžete sníst všechno, na co máte chuť. Dnes musíte v zájmu své zažívací pohody jíst méně než obvykle, a místo alkoholu pít bylinkové čaje.

Lev

Pokud vás čeká komunikace v cizím jazyce, ničeho se nebojte. Planety jsou příznivé a vy se hladce domluvíte se všemi, s nimiž se domluvit potřebujete.

Panna

Nějaké větší akce se nebojte. Dopadne velice dobře. Večer se Luna přesune do vašeho znamení a postará se, aby večer probíhat v pohodě a v klidu.

Váhy

Hlídejte si dědečky! Po několika skleničkách začnou povídat historky, které dokazují, že jste v mládí nebyli zdaleka tak vzorní, jak dětem tvrdíte.27.12 – ČtvrtekDoma si to vyloženě užijete. Trochu uklidíte a pak se ponoříte do knížek, které vám Ježíšek naděli. Ani v práci to však není zlé. Panuje tam pohoda.

štír

Nejlépe ze všeho by vám bylo doma. Dopoledne to půjde, ale odpoledne se ozvou kamarádi, kteří vás budou chtít vidět a probrat s vámi všechny novinky.

Střelec

K cukroví, které máte doma, přibude ještě balík, který vám donesou kamarádi. Poděkujte a dejte ho do mrazáku. Na jaře se vám bude velice hodit!

Kozoroh

Večer, kdy bude Luna v Panně, se snažte dát domácnost do pořádku. Zabere vám to sice chvíli času, ale zase půjdete spát v pohodě a dobrém rozmaru.

Přečíst  Denní horoskop 8.10.2019

Vodnář

Večer, kdy se Luna přesune do Panny, si proveďte alespoň částečnou finanční inventuru. Jen tak zjistíte, jakou částku můžete do konce roku utratit.

Ryby

Když se dozvíte, co se o vás povídá, budete mít co dělat, abyste se nerozesmáli. Naštěstí máte partnera, který se na takové řeči nachytat nedá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..