Denní horoskop 20.1.2019

Napsala | 20.01.2019

Beran

Překvapí vás telefonát od člověka, kterého jste dlouho neviděli. Obrátí se na vás, protože vás potřebuje. Chtít se vám nemusí, ale pomoci mu musíte.

Býk

Slunce, které se dostává do Vodnáře, vám dává spoustu šanci na zásadní pracovní změny. Dnes je v klidu promyslete a zítra na nich začněte pracovat!

Blíženec

Luna, která se dopoledne přesouvá do Vodnáře, podstatně vylepší atmosféru, která kolem vás vládne. Opět se začínáte radovat a těšit ze života!

Rak

Vstup Slunce do Vodnáře rozhoupe vaši dosud vyváženou finanční rovnováhu. Půjčovat můžete, ale musíte si pojistit, aby vám půjčenou částku vrátili.

Lev

Dopolední vstup Slunce do vašeho partnerského sektoru vám přinese neskutečné zážitky. Konečně máte důvod, abyste se do svého partnera znovu zamilovali!

Panna

Slunce, které vstupuje do Vodnáře, vás nutí, abyste se začali důkladněji starat o zdraví. Kdy jste se naposled vypravili na preventivní prohlídku?

Váhy

Smysl pro humor byste si měli zachovat za všech okolností. Jen díky němu překonáte situaci, kterou by většina vašich blízkých zvládnout nedokázala.

štír

Slunce, které se dostane do Vodnáře, zásadně změní váš vztah k dětem. Budete muset přiznat, že vaše ratolesti jsou dospělé a mají právo na svůj názor.

Střelec

Všichni mají pocit, že byste se měli víc věnovat řešení rodinných problémů. Vy však k tomu nevidíte důvod. Vaše názory jste stejně nikdy nezajímaly!

Kozoroh

Vstup Slunce do Vodnáře vám nabídne řešení dosavadních životních problémů. Pochopíte, kde jste udělali chybu a slíbíte si, že ji opakovat nebudete.

Vodnář

Na svého partnera potřebujete opravdu pevné nervy. Musíte mu rozmlouvat nápady, které on považuje za geniální, ale vám se ani trochu nezamlouvají.

Přečíst  Denní horoskop 18.5.2020

Ryby

Miláček se vám věnuje a vy jste spokojení. Bez problému se vám podaří domluvit na všem, co ve vašem životě dosud vytvářelo nepřekonatelné bariéry.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..