Denní horoskop 27.10.2021

By | 27.10.2021

Beran

Na jedovaté otázky a zlomyslné narážky se pokuste nereagovat. Čím lhostejněji budete vydat, tím víc a intenzivněji budou vaši provokatéři naštvaní.

Býk

S partnerem se domluvíte bez problémů. Trochu horší to bude s jeho rodiči. Mají dojem, že na něj máte až příliš velké nároky a že byste ho měli šetřit.

Blíženec

Kvadratura mezi Venuší a Neptunem je sice lákavá, ale taky zrádná. Pod jejím vlivem máte sklon vidět jako lásku to, co není ani pořádný sex.

Rak

Když chcete zítřejšího volného dne využít a udělat si výlet, musíte se nejdříve domluvit, kam pojedete. Nechte to na dětech, které mají rozumné nápady.

Lev

Skvěle se cítíte v každém oblečení, které vyzkoušíte. Potíž je v tom, že budete zkoušet zejména to, které je značkové, kvalitní a tedy i pořádně drahé.

Panna

Kvadratura mezi Venuší a Neptunem ve vašem partnerském sektoru je dost zrádná. Jako lásku století vám nabízí něco, co s ní nemá nic společného.

Váhy

Kvadratura mezi Lunou a Merkurem ve vašem znamení vás nutí k ostrým diskusím. Přesto byste měli zvážit, zda by smírná cesta a klidný hovor nebyl lepší.

štír

Rodinná atmosféra bude trochu hustší, než by se vám líbilo. Ať řeknete cokoli, bude zejména mladší generace v opozici a bude tvrdit pravý opak.

Střelec

Člověk, který vám něco rozmlouvá, si vůbec neuvědomuje, o co se vlastně pokouší. Vy však víte, že jde o souboj vůlí a taky podle toho reagujete.

Kozoroh

Opravdu nejste od toho, abyste léčili a odstraňovali cizí komplexy. Pokud se do něčeho takového chcete pustit, začnete s tím, co otravuje život vám.

Vodnář

Do pracovního soupeření se vtáhnout nenechejte. Klidně řekněte, že máte své práce dost a na takové plýtvání energií vám chybí jak nálada, tak chuť.

Přečíst  Denní horoskop 29.6.2021

Ryby

Výdaje, které dnes budete mít, budou stát za to. Je to sice víc, než jste čekali, ale zase jen vám jasné, že menší peníze neutratíte, i kdybyste chtěli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..