Denní horoskop 2.8.2020

Napsala | 23.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Do večera je Luna v Kozorohu a vy byste se moc projevovat neměli. Všechny aktivity budou velice namáhavé, a přesto žádný rozumný výsledek nepřinesou.

Býk

Slunce v kvadratuře s Uranem vás dostává do obtížných situací. Nejraději byste je řešili výbuchem, ale přesně víte, že je to to, co udělat nesmíte.

Blíženec

Všechno důležité odložte až na vyrovnaný a klidný večer. Luna bude v přátelském Vodnáři a lidé v náladě, kdy pro sebe udělají víc, než by udělali jindy.

Rak

Dovolte partnerovi, aby vás vedl a aby rozhodoval za vás oba. Bude se cítit skvěle a kupodivu bude rozhodovat tak, aby to prospělo vám oběma.

Lev

Kolem poledne hrozí nebezpečí rychlého a nedomyšleného rozhodování. Kdybyste v takové chvíli dokázali napočítat do desíti, bude to vynikající!

Panna

Neděle proběhne v pilné práci. Je vám sice jasné, že byste měli odpočívat, ale taky je vám jasné, že jde o záležitosti, které dál už čekat nemohou.

Váhy

Luna v Kozorohu vás nutí k soustředěné a vytrvalé práci. Přes den se s tím smíříte, ale večer si kazit nenecháte. Ten chcete trávit v pohodě a klidu.

štír

Odpoledne se varujte náhlých a nepromyšlených rozhodnutí. Přinese je kvadratura mezi Sluncem a Uranem a nic rozumného by vám do života nevnesla.

Střelec

Jde o den, kdy byste se měli veškerým aktivitám spíše vyhýbat. Věnujte se jen tomu, co je vám příjemné, a zbytek nechejte klidně na ostatních.

Kozoroh

Opatrní buďte zejména na poutích a podobných akcích. Počítejte s tím, že budete v davu, kde se budou pohybovat velice zruční kapesní zlodějové!

Vodnář

Dopad energie kvadratury Slunce s Uranem je velice intenzivní. Právě proto je potřeba, abyste se rozhodovali s chladnou hlavou a po zralém uvážení.

Ryby

Na rodinu a přátele působíte jako zdroj stability a vyrovnanosti. Pokaždé, když přijdou s tím, že jim něco nejde, jim dokážete, že to opravdu jde…

Přečíst  Denní horoskop 28.3.2020
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..