Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 21

Napsala | 13.11.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý první den narození

Toto datum je přiřknuto osobám citlivým. Nemají daleko k toleranci, snaží se každého pochopit, ne mu život ještě ztěžovat. Každá situace je pro ně přehledná, a když se objeví spor, snaží se nahlížet na něj ze všech stran. Jsou odhodláni dotáhnout vše do zdárného konce, neutíkají od rozdělané práce. Poměrně dobře umí vyjít s každou povahou, jsou to rození diplomaté, kteří získají ze všech situací to, co potřebují. Rádi komunikují a stýkají se s druhými, jsou inteligentní, bystří a společenští.

Jejich nadhled se objevuje také v tvořivosti, ke vztahům chovají úctu, takže jsou ohleduplnými jedinci, kteří partnera a rodinu milují. Když se objevuje problém, jasně a stručně ho vyřeší a vyčistí vzduch, než by měly vše ignorovat a nechat nevyřešeno. Co na srdci to na jazyku se jim mnohdy může vymstít ve zbrklosti, řeknou vše napřímo, což někdy nemusí být dobré. Jsou upovídaní a až příliš kritičtí.

Přečíst  Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..