Denní horoskop 2.10.2018

Napsala | 02.10.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Nároky, které na vás má partner, raketově stoupají. Zatím jste se snažili, aby byl spokojený, ale teď zjišťujete, že vám pomalu dochází energie.

Býk

Luna v Raku vás neskutečně rozpovídá. Najednou zjistíte, že vám obhajoba vlastních zájmů a stanovisek nedělá žádné problémy a že vás dokonce i baví.

Blíženec

Opět budete moc rádi, že umíte improvizovat. Dostanete se do situací, na které jste se nemohli připravit, ale s nimiž si přesto musíte poradit.

Rak

Na to, co se týká dětí, reagujete vyloženě přecitlivěle. Kdybyste připustili, že i vaše ratolesti nejsou tak úplně dokonalé, bylo by to daleko lepší.

Lev

Na oslovení na sociálních sítích raději nereagujte. Jeho přijetí by vám to života vneslo jen zmatky, což je něco, co aktuálně vůbec nepotřebujete.

Panna

Když někam jdete, vyrazte tam s partnerem. O tom, co se dělo, si přece musíte popovídat. Vaše dojmy jsou sice rozdílné, ale o to větší zábava to bude.

Váhy

V práci toho budete mít až nad hlavu. Naštěstí všechno, co dostanete na stůl, zvládnete s úsměvem. Sami se divíte, jak jste to vlastně dokázali.

štír

V práci se připravte na změny. Naštěstí jde o takové, které vám nijak nevadí. Na rozdíl od ostatních se jich ani trochu nebojíte. Víte, že není důvod.

Střelec

Z partnera, který se o vás bojí, si nedělejte legraci. Když si pořádně poslechnete, co vám říká, dojde vám, že byste se jeho slovy měli řídit.

Kozoroh

Jakmile partner přijde s nápadem na dodatečný přivýdělek, ozbrojte se tužkou. To, co uděláte, rozhodněte až ve chvíli, kdy si to důkladně propočítáte.

Vodnář

Pocit, že vůbec nerozumíte tomu, co se kolem vás děje, je stále silnější. Nezbude, než abyste si o vzniklé situaci promluvili s někým, kdo se vyzná.

Přečíst  Denní horoskop 2.7.2020

Ryby

Při Luně v Raku se vám na světě vyloženě líbí. Kromě práce, která vám jde skvěle od ruky, si najdete čas a prostor i na zábavu a na lehký flirt.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..