Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 3

By | 27.07.2020

Člověka formuje a motivuje spousta věcí. Něco mu jde víc, něco naopak méně. V podstatě všechno, co se v životě děje vypovídá o vás a vašem životě, charakteru, o vaší povaze. Podobně tomu bylo i ve škole. Určitě byly nějaké předměty, které vám úplně nešly nebo vás nebavily. Je to přirozené, nemohlo vás bavit všechno, i když někteří to tak měli.

Co nebavilo vás?

Byl nějaký předmět ve škole, ať už základní nebo střední škole, který vám nešel a brutálně vás nebavil? Něco, co jste nenáviděli a nesnášeli? I to vám může pomoci určit vaší povahu, vaše jednotlivé přednosti a vše ostatní. Byla to matematika? Nebo jste se naopak nevyžívali v psaní diktátů a doplňování měkkého i a tvrdého y?

Neoblíbený předmět – dějepis

Pamatovat si přesně rok bitvy na Bílé hoře, začátek druhé světové války, dopodrobna vědět, co se kde odehrávalo? Nebylo popisování dějin to pravé ořechové? Pak to může značit, že jste lidé spontánní. Žijete přítomným okamžikem, neřešíte, co bylo v minulosti, zbytečně neřešíte staré problémy, křivdy a neduhy, které by se mohly poměrně běžně objevovat. Raději se díváte dopředu, do budoucnosti, na všechno, co se může přihodit. Pro život je to obrovská výhoda, kterou si zamilujete.

Neoblíbený předmět – cizí jazyk

Nebyl pro vás úplně příjemný a oblíbený cizí jazyk? Nejčastěji jste se učili angličtinu nebo němčinu, ale na jazykových školách to mohla být také španělština, francouzština, ruština a další jazyky. Pokud jste cizím jazykům neholdovali, pak jste kreativní jedinci. Hledáte si raději svou vlastní cestu, nesnášíte stereotyp, rutinu a jednotvárnost, která se může v životě každého objevit. Kreativita je vaší hlavní doménou, nejedete v zaběhlých stereotypech.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..