Denní horoskop 19.4.2019

Napsala | 19.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Volný den využijte nejen k práci, ale i k dodržování starých tradic. Co kdybyste si tak nařezali vrbové pruty a pomlázku si zkusili uplést sami?

Býk

Hrozí, že domácí stroje zklamou zejména ve chvíli, kdy je opravdu potřebujete. V takovém případě nezbude, než sáhnout do rezerv a vyrazit koupit nové.

Blíženec

Dejte si pozor, aby vám sny nepřerostly přes hlavu. Ve chvíli, kdy zavřete oči před okolním světem a dáte přednost fantaziím, si zaděláváte na problém.

Rak

Volný den využijete opravdu tak, jak se má. Nebudete dohánět jarní úklid, ale místo toho vymyslíte program, který bude bavit celou vaši rodinu.

Lev

Kombinace volného dne a úplňku ve vašem znamení je pro vás vyloženě blahodárná. Konečně jste si odpočinuli tak, abyste se začali radovat ze života!

Panna

Úplněk na vás působí neskutečně pozitivně. Najednou vidíte jasně všechno, co se s vámi děje. Dokážete se v tom orientovat a najít cestu, co vede ven.

Váhy

Úplněk ve vašem znamení berte jako důležitou hranici. Kdybyste chtěli ve svém životě něco zásadního změnit, máte k tomu dnes neobyčejnou šanci.

štír

Je potřeba, abyste alespoň trochu srovnali svůj spánkový deficit. Když budete vstávat kolem deváté, budete v lepší náladě. Navíc toho zvládnete víc!

Střelec

Než se rozhodnete, že ustoupíte, přemýšlejte. Není důvod, abyste uhýbali člověku, který nemá pravdu, ale počítá s tím, že se nebudete chtít hádat.

Kozoroh

Jsou věci, které vám lezou na nervy víc, než jste si dosud uvědomovali. Dejte si však pozor, abyste za ně nevynadali někomu, kdo za to opravdu nemůže.

Vodnář

Úplněk v Beranu vás dostává do situace, kdy máte na všechno odpověď. Dejte si však pozor, abyste ji nepodávali tak, že byste tím své okolí naštvali.

Přečíst  Denní horoskop 3.2.2020

Ryby

S nákupy to raději nepřehánějte. Zbytečně byste utráceli za něco, co stejně nikdo neocení. Hostů bude letos totiž daleko méně, než jste zvyklí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..