Denní horoskop 17.7.2019

Napsala | 17.07.2019

Beran

Vypadá to, že váš nadřízený pracovní záležitosti vyloženě podcenil. Úkolů je ještě víc, než obvykle, zatímco vás je na pracovišti sotva polovina.

Býk

Opozice mezi Venuší a Saturnem vás staví před zásadní dilema. Uchází se o vás člověk o generaci starší, než jste vy. Vy vůbec nevíte, co dělat.

Blíženec

Všechno se táhne způsobem, který je na vaši psychiku dost náročný. Naštěstí stačí, když chvíli počkáte. Situace se odpoledně změní ve vás prospěch.

Rak

Miláček si sice může myslet, že ho máte poslouchat, ale je to omyl. Kdyby měl někdo vzorně a bez zbytečných diskusí plnit příkazy, měl by to být on!

Lev

Odpoledne, kdy se Luna přesune do vašeho sektoru partnerství, se vám vyloženě uleví. Do sporů se plést nemusíte. Miláček se bude hádat za vás oba!

Panna

Partnerovi vysvětlete, že svým jednáním riskuje. Když bude v práci provokovat svého nadřízeného, může potom čekat hodně ostrou a nepříjemnou reakci.

Váhy

Opozice mezi Venuší a Saturnem ovlivňuje vašeho partnera. Zejména jeho rodiče mají pocit, že ve vztahu s vámi trpí, a chtějí, aby tento stav změnil.18.7 – ČtvrtekI v létě se dá večer vyrazit do divadla nebo jinam za kulturou. Udělejte to a uvidíte, jak krásný zážitek si to vám i vašemu partnerovi poskytne.

štír

Den proběhne v klidu, ale večer vám všechno vynahradí. Hrozí, že se stane nějaká havárie, kterou nikdo jiný kromě vás řešit a taky vyřešit nedokáže.

Střelec

Když partner přijde s tím, že si chce koupit své vlastní auto, klidně mu to odsouhlaste. Trvejte však na tom, že nový vůz pojedete vybírat spolu s ním.

Kozoroh

K partnerovi se chovejte nejen s láskou, ale i s úctou. Jakmile v tomto směru překročíte hranici, naštvete ho způsobem, který si neumíte představit.

Přečíst  Denní horoskop 10.4.2019

Vodnář

V poledne, kdy se Luna přesune do vašeho znamení, se vám vrátí dobrá nálada. Na všem, co se děje, objevíte něco, čemu se můžete zasmát a co vás pobaví.

Ryby

Dopoledne se ještě jednou zeptejte šéfa, zda to s odmítnutím vaší žádosti myslí vážně. Patrně zjistíte, že se situace změnila a on vaši prosbu podpoří.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..