Denní horoskop 19.10.2021

By | 19.10.2021

Beran

Konečně si vychutnáte den, kdy skutečnost zásadně předčí očekávání. Můžete se těšit na den, kdy se vám bude dařit i to, v čem jste dosud klopýtali.

Býk

Než se rozhodnete, že začnete šetřit, přemýšlejte, jak to podat rodině. S tím, že budou novým finančním režimem nadšení, počítat rozhodně nemůžete.

Blíženec

Všechno, co potřebujete s partnerem probrat, projednávejte na zcela neutrálním místě. V kavárně se domluvíte daleko rychleji, než doma v kuchyni.

Rak

Luna v Beranu se vám postará o spoustu práce navíc. Jejich zvládnutím sice dokážete, že jste dobří, ale taky za to zaplatíte velice intenzivní únavou.

Lev

Nenastal čas, kdy byste se měly začít hlásit o svá práva rozhodněji? Pokud si někdo myslí, že jste na všechno zapomněly, musí zjistit, že se spletl.

Panna

Dostáváte se do situace, kdy chcete přesně to, co vaše hlava vyhodnotila jako nemoudré riziko. Moc rádi byste si chtěli poručit, ale asi to nedokážete.

Váhy

Při trigonu mezi Marsem a Jupiterem se můžete bez obav bít o všechno, na čem vám záleží. Dostanete to, co chcete, a ještě nějakou maličkost navíc.

štír

O tom, že byste přispěli na charitu, neuvažujte, ale hned to udělejte. Nezapomeňte, že to, že dvakrát dává ten, kdo dává rychle, pořád ještě platí.

Střelec

Překvapí vás lidé, kteří o vaší budoucnosti vědí víc, než o ní víte vy sami. Jejich nápady však na pravou míru neuvádějte. Nechte to tak, jak to je.

Kozoroh

Když vám partner říká, že opravdu nemusíte všechno brát tak vážně, má pravdu. Když začnete to, co vás trápí, brát spíše jako hru, bude to lepší.

Vodnář

Když už trpíte nějakými chorobami, na které máte léky, měli byste je nosit s sebou. Dnes je budete potřebovat buď vy sami, nebo někdo z vašich přátel.

Přečíst  Denní horoskop 15.7.2020

Ryby

Životní cíle, které máte, jsou podle mínění okolí velice ctižádostivé. Vy však víte, že jste vymysleli něco, co vám dokazuje, že skutečně žijete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..