Denní horoskop 1.4.2020

Napsala | 01.04.2020

Beran

Setkání s vaším bývalým partnerem vám zvedne sebevědomí. Zjistíte, že vy jste si na rozdíl od něj dokázali se životem poradit po všech stránkách lépe.

Býk

Při Luně v Raku jste daleko komunikativnější, než obvykle. Zvláště večer, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Lunou a Merkurem, mluvíte rádi a dlouho.

Blíženec

Životní zkušenosti, které dnes získáte, jsou opravdu k nezaplacení. Nepřijdete k nim sice úplně příjemným způsobem, ale s tím se dokážete vyrovnat.

Rak

Luna ve vašem znamení vás nutí, abyste nemysleli sami na sebe, ale především na ty druhé. Dejte si však pozor, abyste ostatním nepomáhali ke své škodě!

Lev

Vaše bolestně zajímavé životní zkušenosti jsou vám dnes spíše na škodu. Dnes je naopak potřeba, abyste lidem kolem sebe začali znovu věřit.

Panna

Díky svému partnerovi se začnete na jisté záležitosti dívat trochu jinak. Pochopíte, že jsou lidé, kterým s vámi vaše názory sdílet nemusí.

Váhy

Sporům se raději vyhýbejte. Vy byste argumentovali rozumně, ale to nestačí. Na lidi, s nimiž by se dalo konstruktivně polemizovat, byste nenarazili.

štír

Mezilidské vztahy se vyvíjejí tak, abyste mohli být spokojení. Konečně pochopíte, že máte kolem sebe dobrou rodinu a spoustu spolehlivých přátel.

Střelec

Pokud má někdo pocit, že mu máte vyhovět bez ohledu na to, co chcete vy, musíte mu vysvětlit, že to dělat nebudete. Naštve se, ale vy budete mít klid.

Kozoroh

Aprílem vás nikdo nevyvede. Pár lidí se o to sice může pokusit, ale neuspějí. Podíváte se na ně tak, že je veškerý smysl pro humor rychle přejde.

Vodnář

Při Luně v Raku se mají lidé tendenci chovat nezvykle. Vy svými slovy nic zlého nemyslíte a oni mají přesto pocit, že s nimi zacházíte hrubě.

Přečíst  Denní horoskop 7.11.2019

Ryby

Při Luně v Raku dokážete s úspěchem řešit všechno, co se týká vašeho citového života. Najednou jasně víte, zda ve vztahu zůstat, nebo z něj odejít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..