Denní horoskop 19.10.2019

Napsala | 19.10.2019

Beran

Rodinné akci se nevyhnete. Naštěstí se odehrává odpoledne, kdy vám pomáhá Luna z Raka. Všichni se budou bavit o dětech a vás nechají na pokoji.

Býk

Odpoledne, kdy je Luna v Raku, se těšte na pohodu. Někteří lidé budou sice tvrdit, že je to nuda, ale na ty nedejte. Vy si ji užíváte naplno a s chutí.

Blíženec

Když váš miláček pozve na oběd někam, kde je to podle vás jen zbytečně drahé, překonejte se a jen chvalte a chvalte. Už za snahu si to zaslouží!

Rak

Dejte si pozor, abyste zbytečně citlivě nereagovali na to, co si to vlastně nezaslouží. Když nad všemi spornými tématy mávnete rukou, bude to lepší.

Lev

Opravdu nemusíte během jednoho dne zvládnout všechno, co byste rádi. Když si část práce necháte na zítra, nebo je vypustíte úplně, bude to daleko lepší.

Panna

To, že o něčem přemýšlíte a vážíte jednotlivé kroky, neznamená, že to dopadne podle vašich představ. Zvláště ráno vás může v tomto směru překvapit!

Váhy

Odpolední Luna v Raku po vás vyžaduje značnou dávku sebeovládání. Tchyně přijde se svými moudrostmi a vy ji opravdu nemůžete poslat do háje.

štír

Když se necítíte dobře, nenamlouvejte si, že je to přechodné a že to přejde. V takovém případě musíte zalézt do postele a začít se kurýrovat.

Střelec

Po celém týdnu máte nárok na náležitý odpočinek. Naštěstí máte uznalou rodinu, která vás ráno nechá dospat a ani během dne vás nijak zvlášť nehoní.

Kozoroh

Doma se cítíte naprosto skvěle. Navíc dokážete celý den vymýšlet různá malá zlepšení, která by usnadnila život jak vám, tak vašemu miláčkovi.

Vodnář

Čekejte nájezd starších členů rodiny. Mají pocit, že se v poslední době málo vidíte. Víte, že mají pravdu a přemýšlíte, co by se s tím dalo dělat.

Přečíst  Denní horoskop 20.6.2019

Ryby

Seberte celou rodinu a vytáhněte ji někam na výlet! Když si navíc dopřejete romantickou jízdu historickým vlakem, budete spokojení a nadšení všichni.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..