Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 4

Napsala | 24.07.2019

Vzhled každého člověka bývá jedinečný a je dá hned několika věcmi, v první řadě stojí DNA a genetika rodičů a širší rodiny. Také vám někdy přijde, že sestřenice je úplně podobná své mamince? Nebo naopak, máma vypadá, jak by babičce z oka vypadla a čím je starší, tím výraznější a podobnější rysy vidíte. Zamysleli jste se někdy nad tím, že lidské rysy a vzhled může ovlivňovat také znamení, ve kterém jste se narodili. Určitě ne úplně, ale některá znamení se dají odhalit podle určitých podobných znaků. Ty je spojují a můžete říci, to je Beran, Lev nebo Váha.

Podobnosti vzhledu podle znamení

Na vzhled může mít vliv spousta věcí, například planety, ascendent a mnoho dalšího. I tak si můžete povšimnout jistých podobností. Někteří to mají velmi dobře vypozorované a mohou znamení odhadnout i podle vzhledu. Jak to vlastně je? Jaké podobnosti mohou mít jednotlivá znamení ve vzhledu?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou odnepaměti vůdčími typy, jsou předurčeni poroučet a uplatňovat autoritu, která jim rozhodně nechybí. Mají rádi obdiv druhých lidí, někteří pro něj mohou doslova žít. Chlubí se sebou a vlastními úspěchy a to velmi rádi. Na první pohled mívají výraznou postavu, bývají vysocí a velmi výrazní. Často vypadají, že jsou na sebe a vše okolo sebe hrdí, ale neznamená, že jsou přezíraví nebo nesympatičtí, právě naopak.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé narozeni v tomto znamení jsou velmi pečliví, trpěliví a logicky uvažující. Mají trpělivost, všechno do detailu naplánováno, bývají spíše perfekcionisté a neváhají být kritičtí k druhým věcem a lidem. Bývají střední postavy, mnohdy souměrné, v určitých partiích mohou být lehce zaobleni. Nos mohou mít takzvaný pršák, tmavější vlasy, které doplní tmavší pleť.

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..