Denní horoskop 18.9.2020

Napsala | 25.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Narazíte na člověka stejné povahy, což pro vás bude skutečný šok. Pak je jen logické, že začnete přemýšlet, jak s vámi partner může vůbec vydržet.

Býk

Nevěřte všemu, co uslyšíte! To, že vy ani při prosazování vlastních zájmů lhát neumíte a nedokážete, ještě neznamená, že to neumí ti ostatní.

Blíženec

Konečně máte klid, pohodu a taky čas na partnera. Kdybyste si večer rozplánovali tak, aby vám zbylo pár chvilek pro sebe, bude to naprosto vynikající.

Rak

Pro činy svého partnera byste měli mít pochopení. Je vám sice jasné, že jednal nerozumně, ale taky je vám jasné, že vám tím chtěl ulehčit život.

Lev

Partnerova náladovost vás překvapí i naštve. Dokonce natolik, že mu vysvětlíte, že se vám jeho chování k vám nelíbí a tolerovat ho nechcete a nebudete.

Panna

Na některé společenské akce vyrazit musíte, i když se vám nechce. Nakonec však zjistíte, že se bavíte tak dobře, že se vám ani domů chtít nebude.

Váhy

Nové nápady, které máte, s partnerem raději neprobírejte. Buď by vám je rozmlouval, nebo by se tvářil tak, že byste o nich začali pochybovat sami.

štír

Luna ve Vahách vylepšuje a uklidňuje atmosféru. S její pomocí se dokážete domluvit i s člověkem, se kterým se vám jindy komunikuje hodně obtížně.

Střelec

Luna, která je v sextilu s Venuší, obrací váš partnerský život k lepšímu. Konečně pochopíte, že máte partnera, kterého si ani nezasloužíte.

Kozoroh

Luna je sice ve Vahách, ale vám to nevadí. Bez problémů dokážete odlišit čas, který věnujete práci, od toho, o který se budete dělit s rodinou.

Vodnář

Tím, že sedíte pořád jen doma, vyloženě trpíte. Nechcete pro sebe i pro rodinu na víkend naplánovat výlet, na které byste viděli pár zajímavostí?

Přečíst  Denní horoskop 2.11.2020

Ryby

Konečně máte čas, abyste si v klidu sedli a věnovali se tomu, co vás baví. Svědomí vás kvůli tomu hryzat nemusí. Své rodině tím nijak neubližujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..