Denní horoskop 17.8.2019

By | 03.01.2021

Beran

Počítejte s vlivem Luny z Ryb a s tím, že všichni budou přecitlivělí. Než se rozhodnete, že si z někoho budete dělat legraci, dobře si to rozmyslete.

Býk

Díky kamarádům se dozvíte o zajímavé pracovní možnosti. O změně práce jste sice dosud neuvažovali, ale teď si říkáte, že tam zkusíte alespoň zavolat.

Blíženec

Počítejte s tím, že dnes mohou citlivě reagovat i lidé, kteří se jindy chovají naprosto normálně. Když se něco takového stane, raději to nekomentujte.

Rak

Při nakupování musíte přemýšlet. Když po návratu domů zjistíte, že jste si koupili třetí prací prášek k těm dvěma, co už máte, budete naštvaní.

Lev

Při Luně v Rybách si dávejte pozor na alkohol. Nejde o to, že byste pod jeho vlivem zbytečně riskovali, ale o to, že byste mluvili víc, než je zdrávo.

Panna

To, co večer ve společnosti uslyšíte, neberte vážně. Luna je v konjunkci s Neptunem a vytváří atmosféru, ve které se mají lidé sklon zbytečně chlubit.

Váhy

Pocit, že jsou dnes všichni nějací přecitlivělí, vás pronásleduje od rána do večera. Pomalu nevíte, jak máte mluvit, abyste zbytečně nenarazili.

štír

Luna v Rybách se vám postará o romantickou náladu. Konečně pochopíte, že miláček, který vám vysvětluje, že život není jenom o práci, má pravdu.

Střelec

Nálady svého partnera nepodceňujte! Může vám sice připadat, že všechno až zbytečně moc prožívá, ale musíte mít rozum a neříkat mu to nahlas.

Kozoroh

Jakmile vám někdo začne vysvětlovat to, co podle jeho názoru musíte dělat, naštvete se. Neměli byste raději přemýšlet, zda nemá náhodou pravdu?

Vodnář

Než začnete nahlas mluvit o tom, co byste si opravdu vroucně přáli, dobře si to rozmyslete. To, po čem dnes intenzivně zatoužíte, se má tendenci splnit!

Přečíst  Denní horoskop 5.7.2023

Ryby

Nesnažte se násilím popohánět dopředu to, co utkvělo v místě. Ze zkušeností přece víte, že to, co si dává načas, dopadne nakonec lépe, než jste čekali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..