Denní horoskop 10.9.2019

Napsala | 24.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Sympatie, které k jistému člověku cítíte, mu klidně dejte najevo. Uděláte si tak jasno. Navíc pak nehrozí, že budete usilovat o někoho, kdo vás nechce.

Býk

Při opozici mezi Sluncem a Neptunem se můžete leda usmívat. Pár lidí, kteří se vám pokusí lhát, se sice najde, ale vy jim v žádném případě nenaletíte.

Blíženec

Opatrně hospodařte zejména s hotovými penězi. Je možné, že přijdete o obchod století. Je však daleko pravděpodobnější, že se vyhnete velkému průšvihu.

Rak

Partnerovy průšvihy neřešte. S trochou zlomyslnosti si můžete říct, že je to jeho věc. Když se do nich sám dostal, měl by se z nich taky sám vyhrabat.

Lev

Opozice mezi Sluncem a Neptunem se vás naštěstí přímo netýká. Přesto byste si měli dávat pozor na alkohol. Pod jeho vlivem mluvíte víc, než je zdrávo.

Panna

Opozice mezi Sluncem a Neptunem varuje před zbytečným utrácením. Obvykle sice s rozumným finančním hospodařením problémy nemáte, ale dnes je to jinak.

Váhy

Jsou věci, kterých byste se měli vzdát dřív, než bude pozdě. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který v procesu tohoto nelehkého rozhodování podpoří.

štír

Musíte se pohybovat rychle a na místo určení dorazit včas. Když to nepůjde, vezměte taxi. Bude to sice něco stát, ale zase budete v pohodě a v klidu.

Střelec

Po včerejšku se cítíte jako na novém světě. Práce se rozběhla a vy si dokonce najdete čas na pár příjemných chvilek. Co tak malá káva s kolegy?

Kozoroh

Určitě se najde někdo, kdo usoudí, že vám má připomenout vaše povinnosti. V takovém případě nesmíte vyletět. Pokývejte hlavou a dál si dělejte svoje.

Vodnář

Veškeré nabízené aktivity, které se týkají peněz, hodnoťte velice opatrně. Navíc by bylo dobré, kdybyste si sehnali informace i z jiných zdrojů.

Přečíst  Denní horoskop 30.1.2021

Ryby

Připravte se na lidi, co vás chtějí za každou cenu přetáhnout na svou stranu. Počítejte však s tím, že jde o boj, v němž je jim každý prostředek dobrý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..